Важливість збалансованого харчування для досягнення спортивних результатів — у центрі уваги учасників XVI фітнес-конвенції Nike

На одній з наймасовіших фітнес-подій в Україні компанія Herbalife продемонструвала складові успіху на шляху до кращої форми: збалансоване харчування, мотивація та фізичні навантаження.

Київ, 31 березня 2015 р. — Компанія Herbalife шостий рік поспіль виступила генеральним партнером щорічної фітнес-конвенції Nike — одного з наймасштабніших фітнес-заходів у країні. XVI фітнес-конвенція Nike відбулась у Києві 28–29 березня й зібрала близько 1000 учасників — любителів фітнесу та кращих інструкторів України й світу.

У спеціальній лаунж-зоні Herbalife експерти компанії — світовий рекордсмен із силового екстриму Сергій Конюшок і легенда української легкої атлетики Олена Говорова провели низку майстер-класів для учасників заходу. Олена Говорова розповіла про те, як спорт стає джерелом життєвої енергії, а також про значимість фітнес-наставників для досягнення поставлених цілей у фітнесі. Виступи Сергія Конюшка були присвячені темі важливості білка у харчуванні спортсменів, а також особливостям збалансованого харчування для поліпшення спортивних результатів і підтримки сил під час тривалих тренувань. Окрім того, всі бажаючі сфотографувалися з Сергієм і Оленою й, завантаживши фото в Instagram із хештегом #herbalifeua, тут же отримали їх у роздрукованому вигляді для автограф-сесії.

Учасники фітнес-конвенції Nike в перервах між інтенсивними майстер-класами із задоволенням відвідували лаунж-зону Herbalife. Тут вони відновлювали свої сили за допомогою бестселера компанії — протеїнового коктейлю «Формула 1», а також продуктів лінійки спортивного харчування Herbalife24. Протягом двох днів конвенції було випито понад 3900 порцій коктейлів.

З метою залучити якомога більше людей до активного та здорового способу життя компанія надала всім бажаючим можливість безкоштовно відвідати перший майстер-клас фітнес-конвенції — Oxygen Workout від Herbalife. Майстер-клас пройшов із справжнім аншлагом: понад 200 людей отримали заряд енергії та долучилися до чудової позитивної атмосфери фітнес-конвенції Nike.

«Популяризація здорового й активного способу життя — одна з пріоритетних цілей компанії Herbalife. Наша лаунж-зона, виступи Сергія Конюшка та Олени Говорової, а також майстер-клас, на який ми запрошували всіх бажаючих, зіграли важливу роль. Вони дозволили привернути увагу великої кількості прихильників активного способу життя до необхідності збалансованого харчування та допомогти учасникам відчути себе справжньою командою однодумців», — коментує Тетяна Серебряник, директор Herbalife в Україні.

XVI фітнес-конвенція Nike пройшла в київському клубі здорових задоволень «5 Елемент». У ході заходу в кількох залах клубу було проведено цілу низку майстер-класів і тренувань від провідних світових та українських експертів у галузі спорту та фітнесу.

Про компанію Herbalife Ltd.

Herbalife — міжнародна компанія, що здійснює діяльність в індустрії здорового способу життя. Компанія була заснована 1980 року в Лос-Анджелесі й сьогодні працює більш ніж у 90 країнах світу, в тому числі в Україні. Акції Herbalife котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE: HLF). У компанії працюють більше 7 тис. співробітників, обсяг чистої виручки у 2013 році становив $ 4,8 млрд.

Herbalife допомагає людям боротися із зайвою вагою та нездоровими звичками харчування, розробляючи високоякісні продукти й надаючи персональний сервіс освітніх послуг в області збалансованого харчування. А також створюючи атмосферу, яка надихає наших споживачів дотримуватися здорового харчування, контролювати свою вагу та вести активний і здоровий спосіб життя.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Ганна Поповченко
Тел.: +38 044 393 77 51
e-mail: annapo@herbalife.com

Агентство O2PR
Роман Авраменко
Тел:  +38 044 545 77 07
Моб. тел.: +38 093 145 39 39
e-mail: herbalife@o2pr.com.ua