КОМПАНІЯ HERBALIFE ПРЕДСТАВИЛА КОНЦЕПЦІЮ ЗДОРОВОГО АКТИВНОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ

Нова продуктова лінія HERBALIFE24 допоможе кожному отримати свою кращу форму

Усім нам хочеться бути стрункими, енергійними, успішними. Як професійні спортсмени, так і дієтологи говорять про те, що для досягнення кращої форми необхідні три чинники: регулярна фізична активність, збалансоване харчування та мотивація.

Компанія Herbalife, експерт в області збалансованого харчування, розробила концепцію здорового активного способу життя HERBALIFE24, яка враховує всі ці фактори й може допомогти кожному знайти свою кращу форму.

Ключовою складовою цієї концепції стала нова продуктова лінія HERBALIFE24 — високоякісне збалансоване харчування для всіх, хто хоче стати активніше й успішніше. П'ять унікальних продуктів розроблені з урахуванням особливих потреб організму до, під час та після тренувань, щоб допомогти домогтися оптимального результату. З ними можна набагато ефективніше займатися тими видами спорту та фітнесу, які вам подобаються, а також легко скласти персональну програму залежно від індивідуальних потреб й особистого плану тренувань.

 «Під час посилених фізичних навантажень наш організм витрачає запаси білків, мінералів, вуглеводів і мікроелементів. Несвоєчасне їх заповнення призводить до виснаження м'язових тканин, зниження життєвого тонусу, погіршення зовнішнього вигляду, втоми, занепаду сил. Саме тому так важливо збалансоване харчування. Продукти HERBALIFE24 допоможуть підготувати організм до фізичних навантажень, підвищать витривалість під час тренувань, а також сприятимуть відновленню після занять спортом», — упевнений експерт Herbalife Сергій Конюшок, найсильніша людина планети, 14-кратний рекордсмен Книги рекордів Гіннесса та президент Професійної ліги стронгменів України.

До продуктової лінії HERBALIFE24 входять:

  • «Формула 1 Спорт»протеїновий коктейль для збалансованого харчування спортсменів-професіоналів і любителів, що регулярно займаються у тренажерному залі, а також спортсменів, які контролюють свою вагу;
  • «Гідратація»гіпотонічний низькокалорійний напій з електролітами та вітамінами групи В для ефективного відновлення водно-сольового балансу протягом дня;
  • «Підвищення витривалості» — ізотонічний білково-вуглеводний напій для поліпшення показників витривалості під час високоінтенсивних і тривалих тренувань;
  • «Відновлення витривалості» — білково-вуглеводний напій з L-глутаміном і L-карнітином для підтримки синтезу глікогену та білка в м'язах, а також прискореного відновлення м'язів після аеробного навантаження;
  • «Відновлення сили» — відновлюючий коктейль з L-глутаміном і амінокислотами з високим вмістом білків та вуглеводів для прискорення відновлення м'язів і їхнього нарощування після силових тренувань.

HERBALIFE24 задовольняє найвищим вимогам провідних спортсменів. Серед них — зірки світового футболу Кріштіану Роналду, гравці ФК «Лос-Анджелес Гелексі» (США), ФК «Шахтар» (Україна), ФК «Спартак» (Росія), чемпіони XXII Олімпійських ігор Катерина Боброва та Дмитро Соловйов, срібний призер XXII Олімпіади Микита Крюков, зірка художньої гімнастики Ляйсан Утяшева та багато інших.

«HERBALIFE24 це по-справжньому інноваційні продукти. В них втілені результати досліджень провідних вчених, експертів у галузі біохімії, фізіології та спортивного харчування. Ці унікальні продукти враховують усі особливості харчування людей, які ведуть активний та здоровий спосіб життя, а також потреби таких людей до, під час і після тренувань», — зазначає Йонатан Яром, спортивний лікар, директор департаменту медицини в центрі спортивної медицини олімпійського комплексу Medix у Тель-Авіві, член науково-консультаційної ради Herbalife.

Будьте у своїй кращій формі з HERBALIFE24!

За додатковою інформацією звертайтесь:

Ганна Поповченко
annapo@herbalife.com

Роман Авраменко
roman.avramenko@o2pr.com.ua
+39 093 145 39 39

 

Herbalife — міжнародна компанія, яка здійснює діяльність в індустрії здорового способу життя. Компанія була заснована у 1980 році в Лос-Анджелесі й сьогодні працює більш ніж у 90 країнах світу, в тому числі в Україні. Акції Herbalife котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE: HLF). У компанії працює більше 7 тис. співробітників, обсяг чистої виручки у2013 році становив $4,8 млрд.

Herbalife допомагає людям боротися із зайвою вагою та нездоровими звичками харчування, розробляючи високоякісні продукти й надаючи персональний сервіс освітніх послуг в області збалансованого харчування, створюючи атмосферу, яка надихає наших споживачів дотримуватися звичок здорового харчування, контролювати свою вагу та вести активний і здоровий спосіб життя.