Алое: науковий підхід до здавна відомих цілющих властивостей

Алое — одна з відомих рослин, що найбільш широко використовуються в сучасній медицині та косметології. Його благотворні властивості відомі людям з найдавніших часів. Компанія Herbalife використовує алое у своїх продуктах, щоб допомогти вам добре себе почувати та чудово виглядати.

Важливе місце в асортименті Herbalife, світового лідера в галузі продуктів збалансованого харчування, посідає напій на основі соку алое вера. Це найбільш відомий вид з роду алое. Рослина широко культивується по всьому світу й використовується в медицині як мінімум з початку першого століття нашої ери. Відомо, що сік алое допомагає загоювати рани й опіки, лікує дерматологічні захворювання. Якщо приймати алое всередину, він матиме послаблюючий ефект і в цілому благотворно впливатиме на травлення.

За словами експерта Науково-консультаційної ради Herbalife, дієтолога й гастроентеролога Олександра Мартинчука, «завдяки вмісту цілої низки біологічно активних компонентів алое має багато корисних властивостей. Зокрема, в помірній кількості сік алое покращує травлення та відтік жовчі, а також демонструє протизапальну й ранозагоювальну дію».

Щоб організм отримував достатньо поживних речовин, важливо підтримувати нормальну роботу травної системи. Саме на це націлено використання соку алое, який також підвищує засвоюваність білка та допомагає зменшити кількість хвороботворних бактерій у кишечнику.

Крім того, алое багатий на антиоксиданти, що захищають клітини організму від вільних радикалів — активних молекул, які виробляються як побічний ефект обміну речовин. Вважається, що вільні радикали прискорюють процес старіння та можуть викликати різні захворювання. Регулярне вживання соку алое забезпечує організм запасом антиоксидантів.

Усі ці переваги алое в зручному до вживання вигляді пропонує концентрат Гербал Алое від Herbalife. Його можна додавати у воду або інший напій і пити один-два рази на день під час їжі, щоб полегшити роботу травної системи та допомогти самоочищенню організму. Важливо зазначити, що в процесі виготовлення концентрату Herbalife із соку алое видаляється гірка на смак речовина алоїн. Це пом'якшує смак напою.

Доброчинні властивості алое також використовуються в лінії зволожуючих і пом'якшуючих засобів для догляду за волоссям і тілом Herbalife Гербал Алое. До лінії входять крем і гель для тіла, гель для душу, шампунь та кондиціонер.

Де Herbalife бере алое?

Herbalife проводить ретельний відбір рослин і контролює всі етапи виготовлення соку алое для своїх продуктів. Велика частина соку алое поставляється до Herbalife з Мексики. Висаджування та збирання врожаю на плантаціях алое здійснюється вручну. Процес отримання соку, починаючи від зрізання листя, займає близько 12 годин. Детальніше про вирощування та постачання алое можна прочитати в інтерв'ю керівника найбільшого постачальника соку алое для Herbalife.

Всі рослини та сік алое, призначені для продуктів Herbalife, проходять сертифікацію Міжнародної наукової ради з алое (IASC). Це забезпечує відповідність суворим стандартам якості Herbalife.

Про компанію Herbalife Ltd.

Herbalife — міжнародна компанія, що здійснює діяльність в індустрії здорового способу життя. Компанія була заснована 1980 року в Лос-Анджелесі й сьогодні працює більш ніж у 90 країнах світу, в тому числі в Україні. Акції Herbalife котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE: HLF). У компанії працюють більше 7 тис. співробітників, обсяг чистої виручки у 2013 році становив $4,8 млрд.

Herbalife допомагає людям боротися із зайвою вагою та нездоровими звичками харчування, розробляючи високоякісні продукти й надаючи персональний сервіс освітніх послуг у сфері збалансованого харчування. А також створюючи атмосферу, яка надихає наших споживачів дотримуватися здорового харчування, контролювати свою вагу та вести активний і здоровий спосіб життя.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Вікторія Рибченко
Тел.: +38044 393 77 51
e-mail: victoriary@herbalife.com

Агентство O2PR
Роман Авраменко
Тел:+38044 545 77 07
Моб. тел.: +38093 145 39 39
e-mail: herbalife@o2pr.com.ua