Масовий фітнес-флешмоб Herbalife відбувся в Одесі

Володар титулу найсильнішої людини планети дав на березі моря майстер-клас для всіх прихильників здорового способу життя.

Одеса, листопад 2014 р. — В Одесі відбулося справжнє свято активного способу життя: спортивний флешмоб, в якому взяли участь понад 300 осіб — Незалежних Партнерів Herbalife, їхніх клієнтів і гостей.

Захід пройшов у районі «Аркадія-Сіті» під керівництвом спеціально запрошеного гостя — світового рекордсмена зі стронгмену, володаря титулу «Найсильніша людина планети», 14 рекордів Гіннесса й експерта бренду Herbalife Сергія Конюшка. Відвідати флешмоб могли всі бажаючі: захід був безкоштовним і не мав обмежень за віком учасників.

Сергій Конюшок навчив учасників флешмобу вправам для підтримання відмінної фізичної форми, які можна легко використовувати під час зарядки або занять спортом.

Після флешмобу відбувся тренінг Сергія Конюшка на тему «Збалансоване харчування для активного способу життя». Учасники отримали відповіді на свої запитання та рекомендації щодо фізичних навантажень і здорового харчування.

Захід в Одесі став уже третім фітнес-флешмобом Herbalife в Україні цього року. Перші два пройшли в Дніпропетровську (також під керівництвом Сергія Конюшка) і в Запоріжжі (за участі Володимира Багрина, срібного призера чемпіонату світу-2010 з легкої атлетики серед ветеранів).

HERBALIFE24: концепція здорового й активного способу життя

Навесні 2014 року компанія Herbalife, експерт в області збалансованого харчування, представила в Україні концепцію здорового активного способу життя HERBALIFE24, яка може допомогти кожному отримати свою кращу форму.

Ключовою складовою концепції стала нова продуктова лінія високоякісного спортивного харчування HERBALIFE24. П'ять унікальних продуктів розроблені з урахуванням особливих потреб організму до, під час і після тренувань, щоб допомогти досягти оптимального результату. Продукти HERBALIFE24 роблять заняття спортом ефективнішими, а фізичне відновлення швидше.

Про компанію Herbalife Ltd.

Herbalife — міжнародна компанія, що здійснює діяльність в індустрії здорового способу життя. Компанія була заснована 1980 року в Лос-Анджелесі й сьогодні працює більш ніж у 90 країнах світу, в тому числі в Україні. Акції Herbalife котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE: HLF). У компанії працюють більше 7 тис. співробітників, обсяг чистої виручки у 2013 році становив $ 4,8 млрд.

Herbalife допомагає людям боротися із зайвою вагою та нездоровими звичками харчування, розробляючи високоякісні продукти й надаючи персональний сервіс освітніх послуг в області збалансованого харчування. А також створюючи атмосферу, яка надихає наших споживачів дотримуватися здорового харчування, контролювати свою вагу та вести активний і здоровий спосіб життя.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Ганна Поповченко
Тел.: +38044 393 77 51
e-mail: annapo@herbalife.com     

Агентство O2PR
Роман Авраменко
Тел:  +38044 545 77 07
Моб. тел.: +38093 145 39 39
e-mail: herbalife@o2pr.com.ua