Herbalife виступив партнером наймасовішого легкоатлетичного заходу в Україні

Herbalife ознайомив учасників 4-го Київського напівмарафону з принципами збалансованого харчування для спортсменів та всіх, хто веде активний спосіб життя.

Київ, 1 жовтня 2014 р. — Компанія Herbalife виступила партнером Kyiv Half Marathon (Київського напівмарафону) — наймасовішого легкоатлетичного заходу в країні1. Вже четвертий напівмарафон поспіль відбувся 28 вересня 2014 року й зібрав понад п’ять тисяч любителів бігу з 26 країн світу, які вийшли на трасу завдовжки 21 км, яка пролягла мальовничими місцями Київа.

Компанія Herbalife, яка активно підтримує здоровий спосіб життя, надала призи для переможців забігів — спеціально підібрані продукти лінії спортивного харчування HERBALIFE24. Ці продукти розроблені з урахуванням різних потреб організму до, під час та після тренувань. Вони роблять заняття спортом більш ефективними, допомагаючи атлетам підвищувати витривалість і краще відновлюватись після навантажень.

«Київський напівмарафон зібрав тисячі людей, об’єднаних спортивним духом та ідеєю здорового способу життя. Просування цієї ідеї — одна з глобальних цілей компанії Herbalife. Ми прагнемо привернути увагу великої кількості фітнес-ентузіастів до ролі збалансованого харчування для ефективних занять спортом», — зазначила Тетяна Серебряник, директор Herbalife в Україні.

У рамках заходу відбулось кілька забігів на різні дистанції. Всього марафонське містечко відвідало близько 20 тис. осіб.

Про компанію Herbalife Ltd.

Herbalife — міжнародна компанія, що здійснює діяльність в індустрії здорового способу життя. Компанія була заснована 1980 рокуі в Лос-Анджелесі й сьогодні працює більш ніж у 90 країнах світу, в тому числі в Україні. Акції Herbalife котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE: HLF). У компанії працюють більше 7 тис. співробітників, обсяг чистої виручки у 2013 році становив $ 4,8 млрд.

Herbalife допомагає людям боротися із зайвою вагою і нездоровими звичками харчування, розробляючи високоякісні продукти та надаючи персональний сервіс освітніх послуг в області збалансованого харчування. А також створюючи атмосферу, яка надихає наших споживачів дотримуватися здорового харчування, контролювати свою вагу та вести активний і здоровий спосіб життя.

Продуктова лінія HERBALIFE24

П'ять унікальних продуктів лінії HERBALIFE24 розроблені з урахуванням особливих потреб організму до, під час і після тренувань, щоб допомогти домогтися оптимального результату.

До продуктової лінії HERBALIFE24 входять:

  • «Формула 1 Спорт» — протеїновий коктейль для збалансованого харчування спортсменів-професіоналів і любителів, що регулярно займаються в тренажерному залі, а також спортсменів, які контролюють свою вагу.
  • «Гідратація» — гіпотонічний низькокалорійний напій з електролітами та вітамінами групи В для ефективного відновлення водно-сольового балансу протягом дня.
  • «Підвищення витривалості» — ізотонічний білково-вуглеводний напій для поліпшення показників витривалості під час високоінтенсивних і тривалих тренувань.
  • «Відновлення витривалості» — білково-вуглеводний напій з L-глутамином і L-карнітином для підтримки синтезу глікогену та білка в м'язах, а також прискореного відновлення м'язів після аеробного навантаження.
  • «Відновлення сили» — відновлюючий коктейль із L-глутамином і амінокислотами з високим вмістом білків і вуглеводів для прискорення відновлення м'язів та їх нарощування після силового тренування.

Про напівмарафон Kyiv Half Marathon

Kyiv Half Marathon (Київський напівмарафон) — наймасовіший легкоатлетичний захід у країні за даними Федерації легкої атлетики України. Київський напівмарафон внесений у календар заходів Міжнародної асоціації легкої атлетики IAAF, траса для забігу сертифікована Міжнародною асоціацією марафонів AIMS.

Офіційний сайт заходу: www.kyivhalfmarathon.org.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Анна Поповченко
Тел.: +38044 393 77 51
e-mail: annapo@herbalife.com     

Агентство O2PR
Роман Авраменко
Тел:  +38044 545 77 07
Моб. тел.: +38093 145 39 39
e-mail: herbalife@o2pr.com.ua


1за даними Федерації легкої атлетики України.