Herbalife Family Foundation протягом двадцяти років робить кращим життя дітей по всьому світу

Київ, жовтень 2014 р. — Компанія Herbalife святкує 20-річний ювілей благодійної програми Herbalife Family Foundation (HFF). У рамках цієї програми Herbalife як соціально відповідальна компанія допомагає дитячим установам по всьому світу, в тому числі в Україні. За цей час фонд профінансував благодійні програми на суму більше $13 млн.

Сімейний фонд HFF був створений у 1994 році засновником компанії Herbalife Марком Хьюзом для надання допомоги нужденним дітям. За допомогою міжнародної програми Casa Herbalife фонд працює над забезпеченням продовольчої безпеки, поліпшенням харчування та дієтологічним вихованням більш ніж 3 мільйонів дітей по всьому світу протягом двадцяти останніх років. Сьогодні благодійні програми в рамках Casa Herbalife щодня забезпечують якісним харчуванням понад 120 тисяч дітей у 50 країнах світу.

З 2008 року Незалежним Партнерам Herbalife, які вносять найбільший вклад у реалізацію місії фонду, присуджується нагорода HFF Humanitarian Award.

«Благодійність — найважливіша частина діяльності нашої компанії. Допомагаючи дитячим установам, ми не лише поліпшуємо харчування дітей, які цього особливо потребують. Ми також надаємо їм емоційну підтримку, оскільки співробітники та Незалежні Партнери Herbalife зазвичай особисто беруть участь у наших благодійних ініціативах. У рамках Herbalife Family Foundation в Україні плануються проекти, які подарують дітям ще більше радості й тепла», — зазначила Тетяна Серебряник, директор Herbalife в Україні.

Факти про Сімейний фонд Herbalife:

  • Більш ніж $1,7 млн пожертвувань на допомогу у разі стихійного лиха з 1994 року.
  • Понад 6000 порцій харчування щодня в рамках програми Casa Herbalife, спрямованої на поліпшення харчування дітей.
  • Девіз HFF: «Харчування для кращого майбутнього».

Дізнатися більше про HFF можна на сайті Фонду.

Про компанію Herbalife Ltd.

Herbalife — міжнародна компанія, що здійснює діяльність в індустрії здорового способу життя. Компанія була заснована 1980 року в Лос-Анджелесі й сьогодні працює більш ніж у 90 країнах світу, в тому числі в Україні. Акції Herbalife котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE: HLF). У компанії працюють більше 7 тис. співробітників, обсяг чистої виручки у 2013 році становив $ 4,8 млрд.

Herbalife допомагає людям боротися із зайвою вагою та нездоровими звичками харчування, розробляючи високоякісні продукти й надаючи персональний сервіс освітніх послуг в області збалансованого харчування. А також створюючи атмосферу, яка надихає наших споживачів дотримуватися здорового харчування, контролювати свою вагу та вести активний і здоровий спосіб життя.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Ганна Поповченко
Тел.: +38044 393 77 51
e-mail: annapo@herbalife.com     

Агентство O2PR
Роман Авраменко
Тел:  +38044 545 77 07
Моб. тел.: +38093 145 39 39
e-mail: herbalife@o2pr.com.ua