Збалансоване харчування зі смаком капучино

Herbalife представляє в Україні новий смак свого бестселера — протеїнового коктейлю «Формула 1».

Київ, 1 липня 2015 р. — Компанія Herbalife, світовий лідер у сфері продуктів збалансованого харчування, випускає на український ринок протеїновий коктейль «Формула 1» зі смаком капучино.

«Дуже багато людей не уявляють свій ранок без чашки ароматної кави, а деякі нерідко обмежуються нею. В той же час дієтологи рекомендують з'їдати повноцінний сніданок. Наш протеїновий коктейль допоможе збалансовано харчуватися вранці, не відмовляючись при цьому від улюбленого смаку кавового напою», — коментує директор «Herbalife Україна» Тетяна Серебряник.

Протеїновий коктейль Herbalife «Формула 1» — це спеціалізований продукт харчування, який містить в одній порції 17 г білка, клітковину та комплекс із 23 найважливіших вітамінів і мінералів. При цьому калорійність однієї порції становить усього 200 ккал (якщо готувати з молоком жирністю 1,5%). Коктейль готується за лічені хвилини та забезпечує почуття ситості протягом кількох годин.

Окрім капучино, у продажу в Україні доступний коктейль «Формула 1» зі смаком ванілі, шоколаду, дині, кремового печива, тропічних фруктів і полуниці.

Про компанію Herbalife Ltd.

Herbalife — міжнародна компанія, що здійснює діяльність в індустрії здорового способу життя. Компанія була заснована 1980 року в Лос-Анджелесі й сьогодні працює більш ніж у 90 країнах світу, в тому числі в Україні. Акції Herbalife котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE: HLF). У компанії працюють більше 7 тис. співробітників, обсяг чистої виручки у 2013 році становив $4,8 млрд.

Herbalife допомагає людям боротися із зайвою вагою та нездоровими звичками харчування, розробляючи високоякісні продукти й надаючи персональний сервіс освітніх послуг у сфері збалансованого харчування. А також створюючи атмосферу, яка надихає наших споживачів дотримуватися здорового харчування, контролювати свою вагу та вести активний і здоровий спосіб життя.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Вікторія Рибченко
Тел.: +38044 393 77 51
e-mail: victoriary@herbalife.com

Агентство O2PR
Роман Авраменко
Тел:+38044 545 77 07
Моб. тел.: +38093 145 39 39
e-mail: herbalife@o2pr.com.ua