Компанія Herbalife провела в Мінську наймасовішу зарядку

6 вересня 2015 року – Понад 5 000 тисяч мешканців Мінська та Незалежних Партнерів компанії Herbalife взяли участь у зарядці під керівництвом провідних міжнародних спортсменів та фітнес-експертів. 30-хвилинне тренування перед спортивним комплексом «Мінськ-Арена» стало рекордним за кількістю учасників за історію компанії Herbalife, яка регулярно організовує масові заходи з метою популяризувати активний спосіб життя й заняття спортом.

Головним тренером фітнес-заходу стала Саманта Клейтон, учасниця Олімпійських ігор у Сіднеї, старший директор з питань фітнес-навчання компанії Herbalife. Своїми навичками з учасниками також поділились фітнес-експерти компанії: Олена Говорова, українська спортсменка, бронзова медалістка у потрійному стрибку на Олімпіаді-2000 у Сіднеї, Павел Фатихов, фітнес-інструктор міжнародного класу, переможець і суддя низки фітнес-змагань, а також переможець Кубку Республіки Казахстан з волейболу Валерія Нємая.

«Така рекордна кількість учасників зарядки підтверджує, що зростає кількість людей, які ведуть активний спосіб життя та своїм прикладом демонструють, що спорт доступний кожному», – прокоментувала подію Едіта Курек, Віце-Президент компанії Herbalife у Росії, Україні, країнах СНД, Балтії, Монголії та Ізраїлі. «Як компанія-експерт в галузі збалансованого харчування, ми активно пропагуємо здоровий спосіб життя й регулярно організовуємо або підтримуємо масові спортивні заходи».

За минулий рік у регіоні компанія Herbalife взяла участь у таких масштабних спортивних заходах, як XVІ Фітнес-Конвенція Nike у Києві та Московський Міжнародний Відкритий Фестиваль Фітнесу MIOFF у Москві, компанія також потрапила в Книгу рекордів Гіннеса як організатор глобального спортивного заходу з найбільшою кількістю учасників, здійсненого за єдиною програмою впродовж 24 годин.

В Україні, Білорусі, Казахстані, Росії, Монголії та Грузії компанія реалізує програму Team Herbalife («Команда Herbalife»), яка сьогодні нараховує понад 18 000 учасників з більше ніж 70 міст Регіону. В рамках програми Незалежні Партнери компанії та їх клієнти регулярно беруть участь у спільних тренуваннях і масових спортивних заходах.

Про компанію Herbalife Ltd.

Herbalife — міжнародна компанія, що здійснює діяльність в індустрії здорового способу життя. Компанія була заснована в 1980 році в Лос-Анджелесі й сьогодні працює у понад 90 країнах світу, в тому числі в Україні. Акції Herbalife котуються на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE: HLF). В компанії працюють понад 7 тис. співробітників, обсяг чистої виручки у 2013 році склав $4,8 млрд.

Herbalife допомагає людям боротися із зайвою вагою і нездоровими звичками харчування, розроблюючи високоякісні продукти та надаючи персональний сервіс освітніх послуг в галузі збалансованого харчування. А також створюючи атмосферу, яка надихає наших споживачів дотримуватись звичок здорового харчування, контролювати свою вагу й вести активний і здоровий спосіб життя.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Вікторія Рибченко
Тел.: +38044 393 77 51
e-mail: victoriary@herbalife.com

Агентство O2PR
Роман Авраменко
Тел:+38044 545 77 07
Моб. тел.: +38050 252 20 30
e-mail: herbalife@o2pr.com.ua