Виявлені випадки підробок продукції Herbalife

На українському ринку зафіксовано декілька випадків продажу фальсифікату протеїнового коктейлю «Формула 1». Фальсифікований продукт під торговою маркою Herbalife поширюється за допомогою телефонних продажів і рідше — через Інтернет. Продають його особи, які не є Незалежними Партнерами Herbalife. Компанія докладає всіх зусиль для того, щоб притягнути недобросовісних осіб до відповідальності та зупинити поширення фальсифікованої продукції.

Аби застерегти споживачів від покупки підробленої продукції, яка може становити загрозу для здоров'я, ми опублікували на сайті компанії перелік ознак, які вказують на підробку. Основні ознаки:

1. Рекламна акція з великою знижкою: шахраї можуть пропонувати неякісну підроблену продукцію Herbalife за заниженими цінами під виглядом акції «три за ціною одного» тощо. Враховуючи високу якість оригінальних продуктів, великі знижки є нерентабельними для бізнесу, тому подібні пропозиції повинні насторожити вас.

2. Вага: виявлена нами підробка протеїнового коктейлю розфасована в упаковку вагою 200 г, у той час як оригінальний продукт «Формула 1» випускається в упаковках по 550 г.

3. Варіанти смаку: оригінальний протеїновий коктейль «Формула 1» завжди доступний для продажу в Україні у семи можливих смаках. Виявлений нами підроблений продукт пропонувався лише у двох смаках: полуниця та шоколад.

4. Маркування: інформація на етикетці підробленої продукції була зазначена російською мовою дрібним і нечітким шрифтом, дані про виробника та імпортера були відсутні. Оригінальна етикетка містить наступну інформацію: дату виробництва, кінцеву дату використання та номер лота; опис складу продукту, спосіб використання (виключно українською мовою); дані про виробника й імпортера з їхніми юридичними адресами.

5. Сертифікація: якість оригінальної продукції Herbalife підтверджується висновками санітарно-епідеміологічної служби, з якими завжди можна ознайомитися в Реєстрі Державної санітарно-епідеміологічної служби України на сайті www.dsesu.gov.ua.

Пам'ятайте: найбезпечніший спосіб придбання оригінальної продукції Herbalife — це покупка в офіційних Центрах продажу в Києві (вул. Нижній Вал, 51) та Дніпропетровську (вул. Миронова, 13), а також на офіційному сайті www.ua.myherbalife.com або через Незалежних Партнерів Herbalife. У кожного офіційного Незалежного Партнера є оригінальний договір з компанією, який можна перевірити перед покупкою. Це допоможе упевнитися в тому, що продукція є справжньою.