Призначено нового віце-президента компанії Herbalife по Україні, Росії, країнах СНД, Балтії, Монголії та Ізраїлю

09 лютого 2015 рокукомпанія Herbalife  оголосила про призначення Едіти Курек віце-президентом по Україні, Росії, країнах СНД, Балтії, Монголії та Ізраїлю. На цій посаді вона змінила Стівена Кончі, який із січня 2015 року очолить групу ринків Herbalife в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Нове призначення Едіти покликане забезпечити подальше зростання бізнесу компанії в цих країнах.

Раніше Едіта Курек виконувала обов'язки віце-президента по країнах Східної Європи, Близького Сходу та Скандинавії. Протягом своєї роботи на цій посаді їй вдалося створити ефективну професійну команду, зусилля якої сприяли зростанню Herbalife в регіоні, а також успішно відкрити представництва компанії на чотирьох нових ринках (Румунія, Молдова, Болгарія і Ліван) регіону й трансформувати бізнес у багатьох його країнах.

До приєднання до Herbalife Едіта Курек працювала в компанії Oriflame у Польщі, де з 2003 по 2007 рік обіймала посаду генерального директора.

У 1992 році Едіта закінчила Московський енергетичний інститут за спеціальністю «атомні станції та обладнання», а у 2010-му здобула освіту з коучингу в Університеті соціальних і гуманітарних наук у Варшаві.

«Призначення Едіти на посаду віце-президента по Україні, Росії, країнах СНД, Балтії, Монголії та Ізраїлю – це важливий крок у розвитку компанії Herbalife, яким ми маємо намір зміцнити наші успішні позиції в регіоні. Ми сподіваємося, що досвід Едіти Курек як фахівця в галузі управління та її розуміння специфіки ринку в цих регіонах допоможуть компанії продовжити та прискорити своє зростання», – прокоментував Еді Хайнрик, старший віце-президент Herbalife в регіоні Європа, Близький Схід і Африка.

Як зазначила Едіта Курек, «її основне завдання на новій посаді – сприяти подальшому зростанню та розвитку Herbalife в регіоні за допомогою створення максимально сприятливих умов для бізнесу Незалежних Партнерів компанії». «Як компанія-лідер і експерт в області збалансованого харчування Herbalife має великий потенціал розвитку на ринках України, Росії, країн СНД, Балтії, Монголії та Ізраїлю. Інтерес до здорового способу життя в цих країнах зростає з кожним роком, що, безсумнівно, відбивається на затребуваності нашої продукції та стабільному зростанні бізнесу Незалежних Партнерів компанії», – підкреслила Курек.

У рамках просування ідеї здорового способу життя компанія Herbalife виступає партнером більше ніж 100 команд і спортсменів по всьому світу, в тому числі зірки світового футболу Кріштіану Роналду, олімпійських чемпіонів з різних дисциплін, відомих футбольних клубів, серед яких ФК «Шахтар» (Україна). У ролі експерта Herbalife в Україні також виступає світовий рекордсмен з силового екстриму, володар титулу «Найсильніша людина планети» Сергій Конюшок.

Про компанію Herbalife Ltd.

Herbalife — міжнародна компанія, що здійснює діяльність в індустрії здорового способу життя. Компанія була заснована 1980 року в Лос-Анджелесі й сьогодні працює більш ніж у 90 країнах світу, в тому числі в Україні. Акції Herbalife котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE: HLF). У компанії працюють більше 7 тис. співробітників, обсяг чистої виручки у 2013 році становив $ 4,8 млрд.

Herbalife допомагає людям боротися із зайвою вагою та нездоровими звичками харчування, розробляючи високоякісні продукти й надаючи персональний сервіс освітніх послуг в області збалансованого харчування. А також створюючи атмосферу, яка надихає наших споживачів дотримуватися здорового харчування, контролювати свою вагу та вести активний і здоровий спосіб життя.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Ганна Поповченко
Тел.: +38044 393 77 51
e-mail: annapo@herbalife.com     

Агентство O2PR
Роман Авраменко
Тел:  +38044 545 77 07
Моб. тел.: +38093 145 39 39
e-mail: herbalife@o2pr.com.ua