Компанія Herbalife — генеральний партнер Київського фестивалю фітнесу

В рамках Київського фестивалю фітнесу KyivbFest компанія Herbalife представила спортсменам і фітнес-ентузіастам нову лінійку спортивного харчування HERBALIFE24, що сприяє досягненню та підтримці кращої форми.

Київ, 6 червня 2014 р. — У спортивно-розважальному комплексі Х-ПАРК (м. Київ, парк Дружби Народів) відбувся комплексний спортивний захід Київського фестивалю фітнесу KyivbFest, генеральним партнером якого виступила компанія Herbalife.

У рамках фестивалю експерт Herbalife, чемпіон і рекордсмен світу зі стронгмену Сергій Конюшок провів майстер-клас зі спортивного харчування для фітнес-тренерів і ентузіастів. У рамках майстер-класу також відбулася дегустація нової лінійки спортивного харчування HERBALIFE24.

Учасники заходу одними з перших в Україні змогли спробувати всі п'ять продуктів нової лінійки спортивного харчування HERBALIFE24, розробленої спеціально для досягнення кращої форми.

HERBALIFE24

Herbalife протягом багатьох років є експертом у сфері збалансованого харчування, контролю ваги та персонального догляду. Пропагуючи здоровий і активний спосіб життя, компанія розробила лінію продуктів збалансованого харчування HERBALIFE24, що дозволяє досягти й підтримувати кращу форму. Це п'ять продуктів, розроблених з урахуванням особливих потреб до, під час та після фізичних активностей.

Продукцію HERBALIFE24 вже обрали для себе такі зірки світового спорту, як Кріштіану Роналду, футболісти клубів «Шахтар» (Донецьк) і «Спартак» (Москва), чемпіони XXII Олімпійських ігор Катерина Боброва та Дмитро Соловйов, срібний призер XXII Олімпіади Микита Крюков, зірка художньої гімнастики Ляйсан Утяшева тощо.

«Для мене як професійного атлета є важливим постійний прогрес і досягнення нових результатів. Тут все дуже просто: щоб тіло людини могло витримувати необхідні навантаження, адаптуватися та розвиватися, йому потрібна низка правильно збалансованих елементів. HERBALIFE24 — це збалансоване харчування для спортсменів 24 години на добу. П”ять продуктів, розроблених з урахуванням особливих потреб до, під час та після тренувань, щоб допомогти домогтися вашої кращої форми та результату», — розповідає Сергій Конюшок.

«Компанія Herbalife вже багато років пропагує здоровий і активний спосіб життя. Нова лінійка продуктів HERBALIFE24 — наше підтвердження цим прагненням. Ми впевнені, що збалансоване харчування та фізичні навантаження дозволять кожному з нас досягти своєї кращої форми», — коментує Тетяна Серебряник, директор Herbalife в Україні.

Про компанію Herbalife Ltd.

Herbalife — це всесвітня компанія збалансованого харчування, яка допомагає людям підтримувати здоровий і активний спосіб життя з 1980 року. Продукти Herbalife для збалансованого харчування, програми контролю маси тіла та продукти персонального догляду продаються виключно через Незалежних Дистриб'юторів більш ніж у 90 країнах світу.

Herbalife підтримує Сімейний фонд Herbalife (Herbalife Family Foundation) і одну з його програм Casa Herbalife, щоб забезпечити якісним харчуванням дітей, які потребують його. Herbalife також є спонсором спортсменів світового рівня, команд і подій у всьому світі, включаючи футбольні клуби «Лос-Анджелес Гелаксі», «Шахтар» (Донецьк), «Спартак» (Москва) і зірку світового футболу Кріштіану Роналду, а також чемпіонів більш ніж з 15 інших видів спорту.

У 2013 році компанія Herbalife отримала нагороду в номінації «Біологічно активні добавки року» в найбільш авторитетному й престижному Міжнародному фестивалі-конкурсі «Вибір року» в Україні.

Місія Herbalife — допомогти людям змінити своє життя, пропонуючи найкращі можливості в бізнесі прямих продажів, найкращі у світі продукти збалансованого харчування та продукти для контролю маси тіла.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Ганна Поповченко
Тел.: +38044 393 77 51
e-mail: annapo@herbalife.com     

Агентство O2PR
Роман Авраменко
Тел:  +38044 545 77 07
Моб. тел.: +38093 145 39 39
e-mail: herbalife@o2pr.com.ua