Енергія здорового способу життя від Herbalife на XV фітнес-конвенції Nike

Herbalife розкриє учасникам міжнародного фітнес-заходу секрети збалансованого харчування як важливої частини активного способу життя.

Київ, 8 вересня 2014 р. — Компанія Herbalife п'ятий рік поспіль в якості генерального партнера підтримує фітнес-конвенцію Nike — одну з наймасштабніших фітнес-подій року в Україні. XV фітнес-конвенція Nike відбудеться 13–14 вересня в київському клубі здорових задоволень «5 Элемент» і збере кращих фітнес-інструкторів України та світу.

Щоб привернути увагу громадськості до важливості збалансованого харчування, Herbalife проведе під час заходу цілу низку активностей. У спеціальних демозонах усі бажаючі зможуть дізнатися про нюанси правильного харчування та познайомитися з продуктовою лінійкою, яка лежить в основі концепції здорового способу життя HERBALIFE24. Продукти HERBALIFE24 роблять заняття спортом ефективнішими, а фізичне відновлення більш швидким.

13 вересня відвідувачі демозони Herbalife зможуть поспілкуватися зі світовим рекордсменом із силового екстриму й експертом Herbalife Сергієм Конюшком. 14 вересня демозону відвідають футболісти донецького ФК «Шахтар» (Herbalife — офіційний партнер клубу з харчування) разом з начальником медичної служби команди Артуром Глущенком. Усі бажаючі зможуть поспілкуватися зі знаменитостями та дізнатися про їхній підхід до збалансованого харчування, а також зробити з ними знімки на пам'ять. Окрім того, завантаживши фото з зірками спорту в Instagram із хештегом #herbalifeua, відвідувачі отримають їх у роздрукованому вигляді в демозоні Herbalife. Там же можна буде продегустувати бестселер компанії — протеїновий коктейль «Формула 1», а також продукти лінійки HERBALIFE24.

«Збалансоване харчування, фізична активність і команда однодумців — ось рецепт, за допомогою якого ви завжди зможете бути у найкращій фізичній формі. Всі три ці фактори будуть об'єднані на фітнес-конвенції Nike, генеральним партнером якої ми раді виступати вже п'ятий рік поспіль. Наша мета —- сприяти просуванню здорового способу життя, доводячи, що це не тільки корисно, а й захоплююче та весело. Ми впевнені: участь у XV фітнес-конвенції Nike стане черговим кроком у досягненні цієї мети», — коментує директор Herbalife в Україні Тетяна Серебряник.

У ході заходу буде проведено цілу низку майстер-класів від провідних світових та українських експертів у галузі спорту, фітнесу та спортивного харчування. Серед спеціальних гостей фітнес-конвенції Nike — відомі фітнес-тренери Даніель Гонсалес (Іспанія) та Ігор Кастілья (Італія), інструктор з аеробіки та хореограф Люсія Медекова (Словаччина), а також інші знаменитості зі світу фітнесу. В кількох залах клубу «5 Елемент» проходитимуть тренування з найбільш популярних напрямків фітнесу: степу, сайклінгу, йоги тощо.

З детальною програмою XV фітнес-конвенції Nike можна ознайомитися за цим посиланням.

Про компанію Herbalife Ltd.

Herbalife — міжнародна компанія, що здійснює діяльність в індустрії здорового способу життя. Компанія була заснована 1980 рокуі в Лос-Анджелесі й сьогодні працює більш ніж у 90 країнах світу, в тому числі в Україні. Акції Herbalife котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE: HLF). У компанії працюють більше 7 тис. співробітників, обсяг чистої виручки у 2013 році становив $ 4,8 млрд.

Herbalife допомагає людям боротися із зайвою вагою і нездоровими звичками харчування, розробляючи високоякісні продукти та надаючи персональний сервіс освітніх послуг в області збалансованого харчування. А також створюючи атмосферу, яка надихає наших споживачів дотримуватися здорового харчування, контролювати свою вагу та вести активний і здоровий спосіб життя.

Продуктова лінія HERBALIFE24

П'ять унікальних продуктів лінії HERBALIFE24 розроблені з урахуванням особливих потреб організму до, під час і після тренувань, щоб допомогти домогтися оптимального результату.

До продуктової лінії HERBALIFE24 входять:

  • «Формула 1 Спорт» — протеїновий коктейль для збалансованого харчування спортсменів-професіоналів і любителів, що регулярно займаються в тренажерному залі, а також спортсменів, які контролюють свою вагу.
  • «Гідратація» — гіпотонічний низькокалорійний напій з електролітами та вітамінами групи В для ефективного відновлення водно-сольового балансу протягом дня.
  • «Підвищення витривалості» — ізотонічний білково-вуглеводний напій для поліпшення показників витривалості під час високоінтенсивних і тривалих тренувань.
  • «Відновлення витривалості» — білково-вуглеводний напій з L-глутамином і L-карнітином для підтримки синтезу глікогену та білка в м'язах, а також прискореного відновлення м'язів після аеробного навантаження.
  • «Відновлення сили» — відновлюючий коктейль із L-глутамином і амінокислотами з високим вмістом білків і вуглеводів для прискорення відновлення м'язів та їх нарощування після силового тренування.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Ганна Поповченко
Тел.: +38044 393 77 51
e-mail: annapo@herbalife.com     

Агентство O2PR
Роман Авраменко
Тел:  +38044 545 77 07
Моб. тел.: +38093 145 39 39
e-mail: herbalife@o2pr.com.ua