Herbalife проведе наймасовішу ранкову зарядку в історії

Компанія Herbalife проведе по всьому світу, включаючи Україну, наймасовіше тренування з метою ввійти до Книги рекордів Гіннесса.

Київ, 6 березня 2015 р. – Компанія Herbalife, світовий лідер у галузі продуктів збалансованого харчування, 7 березня проведе наймасовіше тренування в історії з метою ввійти до Книги рекордів Гіннесса. У кожній країні присутності компанії Herbalife о 9:00 за місцевим часом відбудеться високоінтенсивне інтервальне тренування. Ця подія претендує на світовий рекорд в якості спортивного заходу з найбільшою кількістю учасників, які протягом 24 годин виконують вправи за єдиною програмою.

У тренуванні братимуть участь Незалежні Партнери Herbalife, а також усі бажаючі. Програму тренування розробила директор компанії Herbalife з питань фітнесу Саманта Клейтон.

Станом на 6 березня для участі у заході зареєструвалося більш ніж 2600 учасників по всій Україні. Масові тренування відбудуться у Львові, Харкові, Запоріжжі, Житомирі, Сумах, Тернополі, Черкасах, Херсоні, Дніпропетровську, Павлограді, Дніпродзержинську, Кременчуці та інших містах країни. У Києві зарядка розпочнеться 7 березня в парку ім. Тараса Шевченка о 9:00. Тренування проведе зірковий спортивний експерт, призер Олімпійських ігор, заслужений майстер спорту України з легкої атлетики Олена Говорова.

«Настільки масштабний захід стане важливою віхою в стратегії Herbalife з просування здорового й активного способу життя, – коментує директор «Herbalife Україна» Тетяна Серебряник. – Спроба встановити світовий рекорд – це чудовий привід привернути увагу якомога більшої кількості людей до необхідності приділяти більше уваги свому здоров’ю та займатися спортом. Ми сподіваємося, що глобальна ініціатива Herbalife надасть додаткового імпульсу нашим Незалежним Партнерам та їхнім клієнтам щодо прийняття рішення поліпшити якість свого життя».

Усі тренування, проведені в рамках даної ініціативи, будуть зафіксовані на фото та відео, після чого їх передадуть на розгляд комісії Книги рекордів Гіннесса. Фотографії та відеозаписи з місця подій також публікуватимуться із хештегом #WorldWorkout у соціальних мережах Twitter, Instagram і Facebook.

Підтримка спорту – частина глобальної стратегії Herbalife з просування здорового та активного способу життя, невід'ємною частиною якого є правильне харчування. Компанія виступає спонсором більш ніж 150 спортивних змагань, команд і спортсменів по всьому світу. Серед них – зірка світового футболу Кріштіану Роналду, італійська стрибунка у воду Таня Каньотто, американська тріатлоністка Хізер Джексон, такі відомі футбольні команди, як «Шахтар» (Донецьк), «Спартак» (Москва) і «Лос-Анджелес Гелексі». У ролі експерта Herbalife в Україні також виступає світовий рекордсмен із силового екстриму, володар титулу «Найсильніша людина планети» Сергій Конюшок.

Про компанію Herbalife Ltd.

Herbalife — міжнародна компанія, що здійснює діяльність в індустрії здорового способу життя. Компанія була заснована 1980 року в Лос-Анджелесі й сьогодні працює більш ніж у 90 країнах світу, в тому числі в Україні. Акції Herbalife котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE: HLF). У компанії працюють більше 7 тис. співробітників, обсяг чистої виручки у 2013 році становив $ 4,8 млрд.

Herbalife допомагає людям боротися із зайвою вагою та нездоровими звичками харчування, розробляючи високоякісні продукти й надаючи персональний сервіс освітніх послуг в області збалансованого харчування. А також створюючи атмосферу, яка надихає наших споживачів дотримуватися здорового харчування, контролювати свою вагу та вести активний і здоровий спосіб життя.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Ганна Поповченко
Тел.: +38 044 393 77 51
e-mail: annapo@herbalife.com

Агентство O2PR
Роман Авраменко
Тел:  +38 044 545 77 07
Моб. тел.: +38093 145 39 39
e-mail: herbalife@o2pr.com.ua