Нові спортсмени в російській команді Herbalife

Москва, 10 грудня 2013 року, - Міжнародна компанія Herbalife, експерт в області збалансованого харчування, оголосила про початок співпраці з п'ятьма російськими спортсменами.

Компанія Herbalife є офіційним партнером з харчування наступних спортсменів:

  • Микити Крюкова - російського лижника, заслуженого майстра спорту Росії, олімпійського чемпіона 2010 р., дворазового чемпіона світу 2013 р. у Валь-ді-Фьємме;
  • Катерини Бобрової та Дмитра Соловйова - російської танцювальної пари з фігурного катання, майстрів спорту міжнародного класу, триразових чемпіонів Росії (2011, 2012 і 2013 рр..), Чемпіонів Європи 2013 р.;
  • Артура Гачинського - російського фігуриста, котрий виступає в одиночному катанні, майстра спорту міжнародного класу, бронзового призера чемпіонату світу 2011, срібного призера чемпіонату Європи 2012 р.;
  • Єлизавети Туктамишевої - російської фігуристки, яка виступає в одиночному катанні, майстра спорту міжнародного класу, чемпіонки I зимових юнацьких Олімпійських ігор 2012 р., чемпіонки Росії 2013 р., бронзового призера чемпіонату Європи 2013.

Компанія Herbalife забезпечує спортсменів функціональними продуктами харчування для введення до щоденного раціону і під час підготовки до змагань. У список продуктів входять: протеїновий коктейль «Формула 1», протеїнова суміш «Формула 3», протеїнові батончики, батончики «Формула 1 Експрес», Вівсяно-Яблучний напій, ізотонічний напій H3O PRO. Також компанія надає консультації експертів бренду Herbalife. Спортсмени будуть офіційно представляти бренд Herbalife у всіх спеціальних проектах компанії, включаючи заходи для Дистриб'юторів і програму соціальної відповідальності Casa Herbalife (HFF); приймати участь у фото- і відеосесіях, прес-конференціях та інших медійних активностях, інтегрувати партнерську інформацію в особисті блоги та соцмережі і т. д.

«Herbalife є експертом в області збалансованого харчування, продукти компанії вводять в свій раціон такі світові зірки спорту, як Кріштіану Роналду. Я із задоволенням п'ю перед тренуваннями протеїнові коктейлі «Формула 1». Ванільний - найсмачніший!» - коментує Микита Крюков.

«У нас з Катею великі плани на спортивне майбутнє. Ми віримо, що співпраця з Herbalife, лідером в області збалансованого харчування, допоможе нам їх реалізувати», - коментує Дмитро Соловйов.

«Щоранку я снідаю протеїновим коктейлем «Формула 1». У ньому є все, що мені потрібно для повноцінних тренувань - білок, клітковина, вітаміни і мінерали. До того ж - смачно і швидко», - коментує Артур Гачинський.

«Я із задоволенням включила в свій раціон продукти від Herbalife - протеїнові коктейлі і батончики. Заряджають енергією на цілий день, і високі навантаження витримувати набагато легше. А лимонні батончики - мої улюблені ласощі, котрі не шкодять фігурі», - коментує Єлизавета Туктамишева.

«Ми дуже раді, що талановиті російські спортсмени обирають нашу продукцію і поділяють цінності Herbalife. Ми вітаємо їх позитивне ставлення до бренду і впевнені, що наша співпраця буде плідною», - коментує подію Стівен Кончі, Віце-Президент Herbalife в Росії, Монголії, країнах СНД, Балтії та Ізраїлі.

Ця угода є частиною глобальної програми Herbalife, націленої на популяризацію здорового й активного способу життя. У рамках цієї програми компанія підтримує більше 100 професійних спортсменів і приділяє велику увагу розробкам у галузі спортивного харчування, а також виступила спонсором понад 150 спортивних заходів міжнародного та регіонального масштабу.

Микитa Крюков Катерина Боброва та Дмитp Соловйов Артур Гачинськiї Єлизавета Туктамишева