Як мамам завжди бути у формі: 10 порад від експертів Herbalife

День матері, який цього року припадає на 10 травня, — чудовий привід приділити мамам більше уваги та подумати про те, як допомогти їм завжди бути у формі. Спеціально для зайнятих мам експерти компанії Herbalife пропонують 10 нескладних рекомендацій.

Поради для фізичної активності від легенди української легкої атлетики та експерта Herbalife Олени Говорової:

  • Ставте перед собою чіткі цілі — це підвищить мотивацію займатися фітнесом. Якщо ви точно сформулюєте та запишете свою найближчу мету, вам буде простіше докладати зусиль для її досягнення.
  • Слідкуйте за своїм прогресом за допомогою фітнес-програм на смартфоні або спеціального гаджета. Поставивши мету, подумайте, як ви відслідковуватимете її досягнення. Якщо ви витратите гроші на гаджет для фітнесу (наприклад, крокомір або пульсометр), у вас буде більше мотивації займатися спортом, а ваші успіхи чітко фіксуватимуться у числовому виразі. Крім того, існує безліч програм для фітнесу, які можна встановити на смартфон. Виберіть собі таку програму, й у вас під рукою завжди буде ваш особистий «тренер».
  • Робіть п'ятихвилинки здоров'я. Якщо не вистачає часу на повноцінне тренування, робіть хоча б три невеликих перерви у день для користі тіла. П'ять хвилин на вправи завжди можна виділити протягом навіть дуже клопіткого дня. А коли йдеться про підтримку форми та зняття стресу — кожна секунда на рахунку!
  • Просто потанцюйте під улюблену мелодію — це додасть вам бадьорості та підніме настрій. Взагалі, використовуйте будь-який зручний момент для фізичної активності. Так ви не лише отримаєте позитивні емоції, а й станете гарним прикладом для ваших дітей, які з ранніх років знатимуть, що спосіб життя повинен бути активним.
  • Перед сном виділіть трохи часу для розслаблення. Щоб закінчити день на позитивній ноті, подумки похваліть себе за те, що ви упродовж дня зробили для свого здоров'я. А щоб краще спалося, виконайте декілька легких вправ на розтяжку.

Рекомендації із збалансованого харчування від дієтолога, гастроентеролога та експерта Herbalife Олександра Мартинчука:

  • Починайте день зі щільного сніданку. Білок і складні вуглеводи забезпечать запас енергії та стануть чудовим стартом дня. Спробуйте також протеїновий коктейль — він смачний, швидко готується й дає відчуття ситості протягом кількох годин. Щоб додати різноманітності та зробити коктейль ще смачніше, можна додати в нього ваші улюблені фрукти або ягоди.
  • Беріть із собою їжу, коли збираєтеся на роботу. Якщо ви даєте дітям їжу із собою в школу, то чому б не зробити збалансований ланч «на винос» і для себе? Коли у вас під рукою буде здоровий перекус, ви навряд чи дивитиметеся у бік фастфуду або солодощів.
  • Готуйте відразу на два рази, щоб у вас завжди були інгредієнти для збалансованого прийому їжі. Наприклад, частину тушкованої на вечерю курки можна використовувати для салату наступного дня.
  • Намагайтеся, щоб ваша морозилка завжди була наповнена замороженими овочами та фруктами. Вони майже настільки ж поживні, як і свіжі, й їх можна використовувати для безлічі корисних страв.
  • Тримайте на видному місці вазу з фруктами та горішками. У вас завжди буде напоготові хороший варіант для перекусування, набагато більш корисного, ніж черговий бутерброд.

Наведені вище поради допоможуть мамам завжди бути енергійними, чудово виглядати й тим самим ще більше радувати своїх близьких.

О компании Herbalife Ltd. Про компанію Herbalife Ltd.

Herbalife — міжнародна компанія, що здійснює діяльність в індустрії здорового способу життя. Компанія була заснована 1980 року в Лос-Анджелесі й сьогодні працює більш ніж у 90 країнах світу, в тому числі в Україні. Акції Herbalife котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE: HLF). У компанії працюють більше 7 тис. співробітників, обсяг чистої виручки у 2013 році становив $4,8 млрд.

Herbalife допомагає людям боротися із зайвою вагою та нездоровими звичками харчування, розробляючи високоякісні продукти й надаючи персональний сервіс освітніх послуг у сфері збалансованого харчування. А також створюючи атмосферу, яка надихає наших споживачів дотримуватися здорового харчування, контролювати свою вагу та вести активний і здоровий спосіб життя.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Вікторія Рибченко
Тел.: +38044 393 77 51
e-mail: victoriary@herbalife.com

Агентство O2PR
Роман Авраменко
Тел:  +38 044 545 77 07
Моб. тел.: +38 093 145 39 39
e-mail: herbalife@o2pr.com.ua