Організована Herbalife масова зарядка потрапила до Книги рекордів Гіннесса

Компанія Herbalife встановила світовий рекорд за кількістю учасників високоінтенсивного інтервального тренування протягом 24 годин. Захід відбувся більш ніж у 80 країнах світу, включаючи Україну.

Лос-Анджелес, США, 10 березня 2015 р. – Компанія Herbalife, світовий лідер у галузі продуктів збалансованого харчування, спільно з Незалежними Партнерами Herbalife 7 березня провела наймасовіше в історії високоінтенсивне інтервальне тренування протягом 24 годин. Рекордну кількість учасників цього спортивного заходу було офіційно визнано Книгою рекордів Гіннесса.

Тренування розпочалося о 9:00 за місцевим часом в Окленді (Нова Зеландія) й тривало протягом наступних 24 годин у різних містах більш ніж у 80 країнах світу – від Малайзії та Японії до Колумбії та Канади. При цьому в Лос-Анджелесі, де у заході брали участь близько 4000 людей, було встановлено ще один світовий рекорд: за кількістю учасників високоінтенсивного інтервального тренування в одній локації. Офіційний арбітр Книги рекордів Гіннесса Майкл Емприк підтвердив обидва рекорди й особисто вручив відповідний сертифікат представникам компанії Herbalife. Пан Емприк, який був присутній на занятті в Лос-Анджелесі, зазначив: «Я з великим задоволенням особисто побував на цьому тренуванні та побачив величезну кількість захоплених, натхнених, повних ентузіазму людей, які займалися разом. Мені було приємно підтвердити факт встановлення цього нового світового рекорду й особисто вручити компанії відповідний сертифікат».

Десятки тисяч Незалежних Партнерів Herbalife разом зі своїми клієнтами, друзями та родичами провели цю масштабну ранкову зарядку в Клубах здорового способу життя, парках та інших громадських місцях.

В Україні масові тренування пройшли у Львові, Запоріжжі, Харкові та інших містах країни, зібравши понад 2500 учасників. Основний захід відбувся у Києві в парку ім. Тараса Шевченка за участю 107 осіб. Тренування в столиці проводила відомий спортивний експерт Олена Говорова – призер Олімпійських ігор, заслужений майстер спорту України з легкої атлетики.

«Це неймовірне досягнення для всіх, хто працює з Herbalife: величезній кількості людей вдалося чудово провести час, – сказав Майкл Джонсон, голова ради директорів і головний виконавчий директор Herbalife. – Люди з багатьох країн об'єдналися разом з однією метою – показати світу значимість фізичних вправ для здорового способу життя».

Фото та відео про те, як проходило тренування в різних куточках світу, можна знайти в соціальних мережах за хештегом #WorldWorkout, а також на сайті WorldRecordWorkout.com.

Про компанію Herbalife Ltd.

Herbalife — міжнародна компанія, що здійснює діяльність в індустрії здорового способу життя. Компанія була заснована 1980 року в Лос-Анджелесі й сьогодні працює більш ніж у 90 країнах світу, в тому числі в Україні. Акції Herbalife котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE: HLF). У компанії працюють більше 7 тис. співробітників, обсяг чистої виручки у 2013 році становив $ 4,8 млрд.

Herbalife допомагає людям боротися із зайвою вагою та нездоровими звичками харчування, розробляючи високоякісні продукти й надаючи персональний сервіс освітніх послуг в області збалансованого харчування. А також створюючи атмосферу, яка надихає наших споживачів дотримуватися здорового харчування, контролювати свою вагу та вести активний і здоровий спосіб життя.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Ганна Поповченко
Тел.: +38 044 393 77 51
e-mail: annapo@herbalife.com

Агентство O2PR
Роман Авраменко
Тел:  +38 044 545 77 07
Моб. тел.: +38 093 145 39 39
e-mail: herbalife@o2pr.com.ua