В Киеве при поддержке Herbalife прошел фитнес-марафон Nike Training Club Night

Збалансоване харчування від Herbalife й зоряні експерти допомогли учасницям фітнес-марафону успішно виконати інтенсивну програму тренувань.

Київ, 6 листопада 2015 р. — Компанія «Herbalife Україна» у рамках офіційної співпраці з компанією Nike підтримала захід Nike Training Club Night, спрямований на просування в Україні активного та здорового способу життя. Захід відбувся у форматі двогодинного фітнес-марафону з інтенсивними заняттями під керівництвом професійних тренерів.

Фітнес-експерт Олена Говорова поділилася з більш ніж 80 учасницями Nike Training Club Night порадами щодо того, як збалансоване харчування допомагає спортсменам покращувати свої результати у фітнесі, й провела презентацію лінії спортивного харчування HERBALIFE24. Під час перерви між блоками тренувань учасниці змогли підкріпити сили продуктами цієї лінії — «Формула 1 Спорт» і «Гідратація». Протеїновий коктейль «Формула 1 Спорт», маючи мінімум калорій, містить необхідний для росту м'язів білок і амінокислоту L-глутамін, яка допомагає відновитися після фізичних навантажень. Гіпотонічний напій «Гідратація» з електролітами та вітамінами групи В відновлює водно-сольовий баланс в організмі, що є дуже важливим після інтенсивних тренувань.

«Herbalife Україна» вже кілька років співпрацює з компанією Nike у справі просування здорового способу життя в Україні. Компанія шість років поспіль виступає генеральним партнером фітнес-конвенції Nike в Україні, а у жовтні 2015 року оголосила про початок співпраці з клубами Nike+ Run Club і Nike+ Training Club. Ці клуби відкриті для всіх, хто бажає безкоштовно займатися спортом під керівництвом професійних тренерів.

Про компанію Herbalife Ltd.

Herbalife — це міжнародна компанія, що спеціалізується на розробці й виробництві продуктів для збалансованого харчування та здорового способу життя. Herbalife була заснована в Лос-Анджелесі 1980 року і сьогодні працює більш ніж у 90 країнах по всьому світу.

Широкий спектр продуктів для збалансованого харчування, контролю ваги та персонального догляду компанії Herbalife мають у своїй основі передові наукові розробки в галузі дієтології, нутриціології та косметології. Herbalife допомагає людям боротися із зайвою вагою та правильно доглядати за собою, розробляючи високоякісні продукти, надаючи персональний сервіс освітніх послуг і створюючи атмосферу, яка надихає споживачів дотримуватися звичок здорового харчування, вести активний спосіб життя, грамотно й ефективно піклуватися про зовнішність.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Вікторія Рибченко
Тел.: +38044 393 77 51
e-mail: victoriary@herbalife.com

Агентство O2PR
Роман Авраменко
Тел:+38044 545 77 07
Моб. тел.: +38050 252 20 30
e-mail: herbalife@o2pr.com.ua