У Запоріжжі відбувся фітнес-флешмоб Herbalife

Запоріжжя, серпень 2014 р. — На острові Хортиця відбувся спортивний флешмоб, в якому брали участь 60 Незалежних Дистриб'юторів Herbalife, їхніх клієнтів і гостей. Всі учасники заходу займалися фітнесом на березі Дніпра під керівництвом Володимира Багрина — срібного призера чемпіонату світу-2010 з легкої атлетики серед ветеранів. Володимир навчив усіх присутніх цілому ряду нескладних, але ефективних вправ, які здатні допомогти кожному досягти своєї кращої форми.

Захід був відкритий для всіх бажаючих і об'єднав учасників різного віку: від 14 до 75 років. Завершився флешмоб смачним частуванням від Herbalife.

«Подібні фітнес-флешмоби — це загальна ініціатива компанії Herbalife і Незалежних Дистриб'юторів, спрямована на просування здорового способу життя. Ми впевнені, що для досягнення своєї кращої форми необхідні збалансоване харчування, фізичні навантаження та мотивація. А що може надихнути й підтримати краще, ніж робота в команді однодумців», —- коментує Тетяна Серебряник, директор Herbalife в Україні.

Перший український фітнес-флешмоб Herbalife відбувся 20 липня цього року в Дніпропетровську й зібрав 350 учасників під керівництвом Сергія Конюшка — світового рекордсмена із силового екстриму, володаря титулу «Найсильніша людина планети».

HERBALIFE24: концепція здорового й активного способу життя

Навесні 2014 року компанія Herbalife, експерт в області збалансованого харчування, представила в Україні концепцію здорового активного способу життя HERBALIFE24, яка може допомогти кожному знайти свою кращу форму.

Ключовою складовою даної концепції стала нова продуктова лінія HERBALIFE24 — високоякісне спортивне харчування. П'ять унікальних продуктів розроблені з урахуванням особливих потреб організму до, під час та після тренувань, щоб допомогти домогтися оптимального результату. Продукти HERBALIFE24 роблять заняття спортом ефективніше, а фізичне відновлення більш швидким.

Про компанію Herbalife Ltd.

Herbalife — міжнародна компанія, що здійснює діяльність в індустрії здорового способу життя. Компанія була заснована 1980 рокуі в Лос-Анджелесі й сьогодні працює більш ніж у 90 країнах світу, в тому числі в Україні. Акції Herbalife котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE: HLF). У компанії працюють більше 7 тис. співробітників, обсяг чистої виручки у 2013 році становив $ 4,8 млрд.

Herbalife допомагає людям боротися із зайвою вагою і нездоровими звичками харчування, розробляючи високоякісні продукти та надаючи персональний сервіс освітніх послуг в області збалансованого харчування. А також створюючи атмосферу, яка надихає наших споживачів дотримуватися здорового харчування, контролювати свою вагу та вести активний і здоровий спосіб життя.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Анна Поповченко
Тел.: +38044 393 77 51
e-mail: annapo@herbalife.com

Агентство O2PR
Роман Авраменко
Тел: +38044 545 77 07
Моб. тел.: +38093 145 39 39
e-mail: herbalife@o2pr.com.ua