Компанія Herbalife оголошує про призначення д-ра Річарда Х. Кармони в Раду директорів

Лос-Анджелес (BUSINESS WIRE) - Компанія Herbalife (NYSE: HLF) оголосила про призначення Річарда Х. Кармони, дипломованого лікаря, магістра суспільної охорони здоров'я, члена Американської колегії хірургів і 17-го Начальника медичної служби США, в Раду директорів компанії, починаючи з 25 жовтня 2013 р. Д-р Кармона привнесе в Раду директорів компанії Herbalife свій більш ніж 40-річний досвід роботи у сфері медицини, харчування, профілактичної охорони здоров'я та бізнесу.

Д-р Кармона приєднується в якості незалежного директора. З його призначенням кількість членів Ради директорів компанії Herbalife збільшилася до 12 осіб, 9 з яких є незалежними директорами.

«Як ученого і медичного працівника, мене насамперед приваблює глибина і ширина поглядів компанії Herbalife в їх прагненні досконалості в галузі науки харчування, - сказав Кармона. - З точки зору ділової людини, моя оцінка діяльності цієї компанії показує, що вона дотримується принципів ділової етики і реалізує відмінний бізнес-план. Як син бідних батьків-емігрантів, я щасливий побачити, які можливості поліпшення здоров'я надає компанія Herbalife сім'ям у розрізнених і економічно знедолених громадах».

«Д-р Кармона присвятив своє життя зміцненню зв'язків між охороною здоров'я, культурою, освітою і економічним статусом, і ми раді вітати його в Раді директорів компанії Herbalife, - сказав Майкл O. Джонсон, Голова Ради директорів і директор компанії Herbalife. - Начальник медичної служби США, заслужений професор кафедри суспільної охорони здоров'я і досвідчений бізнес-лідер, Річард відмінно доповнить нашу Раду директорів. Ми з нетерпінням чекаємо того моменту, коли зможемо використовувати його досвід для подальшого розвитку нашої ініціативи забезпечення правильного харчування за допомогою продуктів Herbalife і розширення можливостей наших дистриб'юторів у всьому світі».

Про д-ра Річарда Х. Кармоне

В даний час д-р Кармона є провідним заслуженим професором кафедри суспільної охорони здоров'я Університету штату Арізона і провідним заслуженим професором кафедри охорони здоров'я та підприємництва Університету штату Огайо. Він є Президентом Ради директорів некомерційної організації - Інституту Canyon Ranch в Тусоні, штат Арізона, і віце-головою Canyon Ranch. Він служить у радах інших акціонерних товариств, включаючи компанії Clorox і Taser International, і працює в якості керівника і консультанта, сприяючи створенню підприємств з використанням нових досягнень науки і техніки.

Народившись у бідній іспаномовної родині в Нью-Йорку, д-р Кармона в юності випробував на собі, що таке бути бездомним, голодним і відчувати дискримінацію щодо доступу до системи охорони здоров'я. Цей досвід змусив його по-особливому ставитися до зв'язків між культурою, охороною здоров'я, освітою і економічним статусом і сформував його майбутнє.

У 1967 році д-р Кармона вступив на військову службу до військ США і відправився на війну до В'єтнаму, звідки повернувся бойовим ветераном військ особливого призначення з безліччю нагород. Після відходу зі служби він вступив до муніципального коледжу Бронкса Університету м. Нью-Йорк, де отримав диплом молодшого спеціаліста. Потім він навчався в Університеті штату Каліфорнія, у Сан-Франциско, де отримав ступінь бакалавра (1977) і диплом лікаря (1979).

Отримавши підготовку в галузі загальної та судинної хірургії, доктор Кармона також закінчив аспірантуру під егідою Національних інститутів охорони здоров'я за спеціальностями лікування травм, опіків та інтенсивної терапії. Згодом він став головою південної регіональної системи невідкладної медичної допомоги штату Арізона, професором хірургії, громадської охорони здоров'я, сімейної і громадської медицини в Університеті штату Арізона, начальником медичної служби при офісі шерифа округу Піма і заступником шерифа.

У 2002 році Президент висунув д-ра Кармону, і той був одноголосно затверджений Сенатом Сполучених Штатів в якості 17-го Начальника медичної служби США. Д-р Кармона був обраний через його великого досвід в галузі громадської охорони здоров'я, клінічних наук, управління охороною здоров'я, загальної підготовки, а також його прихильності до профілактики в якості ефективного засобу поліпшення здоров'я населення і скорочення витрат на медичне обслуговування при одночасному підвищенні якості та тривалості життя. У 2006 році д-р Кармона успішно завершив встановлений чотирирічний термін на цій посаді.

Д-р Кармона опублікував безліч робіт, отримав численні премії, нагороди, його досягнення визнані на місцевому та національному рівнях. Рішучий прихильник муніципальної служби, він служить на благо суспільства в різних муніципальних та національних радах, а також застосовує свій досвід керівника в багатьох організаціях.