Herbalife SKIN: збалансоване харчування для продовження молодості шкіри

Компанія Herbalife представляє довгоочікувану лінію засобів з догляду за шкірою Herbalife SKIN. Вона стала природним продовженням філософії здорового способу життя та збалансованого харчування, яку втілюють у життя продукти Herbalife. Herbalife SKIN — це збалансоване харчування для продовження молодості шкіри!

Щоб зберегти шкіру молодою та сяючою якомога довше, важливо повноцінно насичувати її як зсередини, так і зовні. У складі продуктів Herbalife SKIN більш ніж 15 вітамінів, антиоксидантів, фітокомпонентів, рослинних олій і екстрактів — справжнє збалансоване харчування для шкіри. Уявіть, що необхідні поживні елементи тепер можна доставляти безпосередньо до клітин шкіри — з новою лінією Herbalife SKIN це можливо!

Клінічно доведено, що застосування засобів Herbalife SKIN помітно скорочує видимі прояви старіння1. У ході досліджень усього за сім днів було відзначено значне поліпшення гладкості, м'якості та сяйва шкіри2, а також скорочення зовнішніх проявів зморшок3.

Для досягнення максимального результату завжди важливим є комплексний підхід, і зовнішнє живлення шкіри не виняток. Саме тому експерти Herbalife розробили повноцінну програму з догляду за шкірою в кілька етапів. У ній представлені засоби для очищення, тонізування, зволоження, спеціального та цільового догляду.

Очищуючий гель на основі Алое делікатно видаляє забруднення та макіяж, залишаючи шкіру чистою й оновленою. А Очищуючий гель на основі цитрусових, окрім цього, на 57% скорочує жирність шкіри вже після першого застосування!4

Тонізування — наступний після очищення етап щоденного догляду. Тонізуючий лосьйон на основі трав Herbalife SKIN делікатно зволожує й надає відчуття свіжості та чистоти, не стягуючи шкіру. Використання Тонізуючого лосьйону на основі трав вранці та ввечері допомагає підготувати шкіру до кращого засвоєння сироватки й зволожуючих засобів.

З часом наша шкіра потребує спеціального догляду, й на допомогу приходять засоби, які максимально насичують її живильними речовинами, допомагають регенерації клітин і мають антиоксидантні властивості. Серед новинок Herbalife SKIN є унікальна Антивікова сироватка, яка всього за тиждень дозволяє скоротити зовнішні прояви зморшок5 і зробити шкіру більш гладкою, м'якою та сяючою!6

Спеціального догляду потребує найніжніша шкіра повік. Для цього завдання експерти Herbalife розробили спеціальний Гель для шкіри навколо очей з ефектом ліфтингу, який усього протягом тижня дозволяє істотно скоротити набряклість вік7 і надати шкірі навколо очей еластичності та пружності8. Крім того, шкіра навколо очей практично не має жирового прошарку, тому вона найвищою мірою схильна до зневоднення. Зволожуючий крем для шкіри навколо очей Herbalife SKIN ідеально насичує вологою тонку шкіру повік. Клінічно доведено, що він ефективно сприяє скороченню зовнішніх проявів мімічних і вікових зморшок навколо очей9 і забезпечує високий рівень зволоженості шкіри протягом восьми годин10. Зволожуючий крем для шкіри навколо очей краще наносити ввечері, а Гель з ефектом ліфтингу Herbalife SKIN — вранці або вдень.

Нарешті, зволоження шкіри — вкрай важливий етап щоденної програми з догляду за зовнішністю. Щоденний зволожуючий крем для природного сяйва шкіри на основі унікального комплексу природних олій дозволить шкірі захоплювати оточуючих своїм ідеальним сяйвом навіть без макіяжу! Щоденний зволожуючий крем для природного сяйва шкіри Herbalife SKIN сприяє скороченню зовнішніх проявів зморшок11 та утримує у два рази більше вологи протягом восьми годин12.

А щоб захистити шкіру від несприятливих впливів навколишнього середовища, необхідно користуватися спеціальними засобами, бар'єрами. Захищаючий крем SPF30 Herbalife SKIN забезпечує стійкий захист від ультрафіолетових променів UVA/UVB та інших зовнішніх факторів, тому його щоденне використання надовго продовжить молодість шкіри. Згідно з дослідженнями, вже через сім днів застосування Захищаючого крему SPF30 Herbalife SKIN шкіра стає більш сяючою та гладкою13.

Зволожуючі засоби слід наносити вранці та вдень, а вечір — ідеальний час для живлення клітин шкіри. Насичений Нічний оновлюючий крем Herbalife SKIN сприяє тривалому зволоженню під час сну, і вже до моменту пробудження шкіра стає більш м'якою та шовковистою. Ексклюзивна формула Нічного оновлюючої крему також сприяє скороченню зовнішніх проявів мімічних і вікових зморшок14 і помітно покращує зовнішній вигляд шкіри15.

Крім того, щотижня шкіра потребує глибокого очищення, для якого ідеально підійдуть Ягідний скраб для миттєвого оновлення шкіри й Очищаюча маска на основі глини та м'яти Herbalife SKIN, яка поліпшує зовнішній вигляд шкіри на 35% уже після першого застосування.16 Бархатиста текстура та неповторний аромат засобів для глибокого очищення шкіри допоможуть вам повною мірою насолодитися SPA-процедурою не виходячи з дому.

Продукти лінії Herbalife SKIN на основі природних інгредієнтів дбайливо очищують, сприяють скороченню видимих ​​ознак старіння, глибоко зволожують і захищають шкіру від зовнішніх впливів. Ефективні та дбайливі засоби Herbalife SKIN ідеально поєднуються між собою, підсилюючи позитивний ефект один одного та забезпечуючи комплексну антивікову дію.

Більш детальну інформацію можна знайти на сайті herbalife.ua, на сторінці, а також приєднавшись до співтовариства vk.com/herbalifeofficial або https://www.facebook.com/HerbalifeRSM.

Про компанію Herbalife Ltd.

Herbalife — міжнародна компанія, що здійснює діяльність в індустрії здорового способу життя. Компанія була заснована 1980 року в Лос-Анджелесі й сьогодні працює більш ніж у 90 країнах світу, в тому числі в Україні. Акції Herbalife котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE: HLF). У компанії працюють більше 7 тис. співробітників, обсяг чистої виручки у 2013 році становив $4,8 млрд.

Herbalife допомагає людям боротися із зайвою вагою та нездоровими звичками харчування, розробляючи високоякісні продукти й надаючи персональний сервіс освітніх послуг у сфері збалансованого харчування. А також створюючи атмосферу, яка надихає наших споживачів дотримуватися здорового харчування, контролювати свою вагу та вести активний і здоровий спосіб життя.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Вікторія Рибченко
Тел.: +38044 393 77 51
e-mail: victoriary@herbalife.com

Агентство O2PR
Роман Авраменко
Тел:+38044 545 77 07
Моб. тел.: +38050 252 20 30
e-mail: herbalife@o2pr.com.ua