Збалансоване харчування Herbalife — в центрі уваги на XV Фітнес-Конвенції Nike

Демозона Herbalife на одній із наймасштабніших фітнес-подій року в Україні продемонструвала, що збалансоване харчування та здоровий спосіб життя — це не лише корисно, а й захоплююче.

Київ, 15 вересня 2014 р. — Компанія Herbalife представила лінію спортивного харчування HERBALIFE24 на XV Фітнес-Конвенції Nike, яка пройшла в Києві 13–14 вересня й зібрала близько 900 фітнес-ентузіастів. У спеціальній демозоні Herbalife —- генерального партнера заходу — всі бажаючі змогли дізнатися про важливість збалансованого харчування, в тому числі від зірок великого спорту, і продегустувати продукти лінії HERBALIFE24.

Учасники Фітнес-Конвенції Nike в перервах між насиченими майстер-класами із задоволенням відвідували демозону Herbalife, щоб підкріпити сили продуктами лінії HERBALIFE24, які роблять заняття спортом більш ефективними. При цьому план дегустацій було спеціально складено відповідно до режиму тренувань. Зранку відвідувачам було запропоновано протеїновий коктейль «Формула 1 Спорт», після перших активних тренувань вони могли відновити свій водно-сольовий баланс за допомогою гіпотонічного напою «Гідратація», а коли заняття досягли кульмінації, енергію для ефективного продовження тренування забезпечував ізотонічний білково-вуглеводний напій «Підвищення витривалості». Відновитися після аеробних навантажень у завершальній фазі майстер-класів допомагав білково-вуглеводний напій «Відновлення витривалості».

Крім того, під час заходу гості демозони могли спробувати добре знайомий українським любителям фітнесу бестселер Herbalife — протеїновий коктейль «Формула 1». Про його популярність серед учасників Фітнес-Конвенції говорить той факт, що протягом двох днів було приготовлено близько 1800 порцій коктейлю.

У демозоні Herbalife також відбулися автограф-сесії відомих спортсменів: світового рекордсмена зі стронгмену, володаря 14 рекордів Гіннесса й експерта Herbalife в Україні Сергія Конюшка та футболістів донецького ФК «Шахтар» Даріо Срна та Фернандо (Herbalife — офіційний партнер клубу з харчування). Гості Фітнес-Конвенції Nike могли поговорити зі знаменитостями про їхній підхід до збалансованого харчування, а також сфотографуватися з ними на пам'ять. При цьому зроблені знімки можна було тут же отримати в роздрукованому вигляді.

«Компанія Herbalife та Фітнес-Конвенція Nike переслідують спільну мету — популяризувати здоровий спосіб життя. Захід повністю виправдав наші очікування, оскільки дозволив привернути увагу великої кількості прихильників активного способу життя до важливості збалансованого харчування. Особливо радує те, що все відбувалося в чудовій позитивній атмосфері, яка дозволила учасникам відчувати себе справжньою командою однодумців», — зазначила Тетяна Серебряник, директор Herbalife в Україні.

Про компанію Herbalife Ltd.

Herbalife — міжнародна компанія, що здійснює діяльність в індустрії здорового способу життя. Компанія була заснована 1980 рокуі в Лос-Анджелесі й сьогодні працює більш ніж у 90 країнах світу, в тому числі в Україні. Акції Herbalife котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE: HLF). У компанії працюють більше 7 тис. співробітників, обсяг чистої виручки у 2013 році становив $ 4,8 млрд.

Herbalife допомагає людям боротися із зайвою вагою і нездоровими звичками харчування, розробляючи високоякісні продукти та надаючи персональний сервіс освітніх послуг в області збалансованого харчування. А також створюючи атмосферу, яка надихає наших споживачів дотримуватися здорового харчування, контролювати свою вагу та вести активний і здоровий спосіб життя.

Продуктова лінія HERBALIFE24

П'ять унікальних продуктів лінії HERBALIFE24 розроблені з урахуванням особливих потреб організму до, під час і після тренувань, щоб допомогти домогтися оптимального результату.

До продуктової лінії HERBALIFE24 входять:

  • «Формула 1 Спорт» — протеїновий коктейль для збалансованого харчування спортсменів-професіоналів і любителів, що регулярно займаються в тренажерному залі, а також спортсменів, які контролюють свою вагу.
  • «Гідратація» — гіпотонічний низькокалорійний напій з електролітами та вітамінами групи В для ефективного відновлення водно-сольового балансу протягом дня.
  • «Підвищення витривалості» — ізотонічний білково-вуглеводний напій для поліпшення показників витривалості під час високоінтенсивних і тривалих тренувань.
  • «Відновлення витривалості» — білково-вуглеводний напій з L-глутамином і L-карнітином для підтримки синтезу глікогену та білка в м'язах, а також прискореного відновлення м'язів після аеробного навантаження.
  • «Відновлення сили» — відновлюючий коктейль із L-глутамином і амінокислотами з високим вмістом білків і вуглеводів для прискорення відновлення м'язів та їх нарощування після силового тренування.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Ганна Поповченко
Тел.: +38044 393 77 51
e-mail: annapo@herbalife.com     

Агентство O2PR
Роман Авраменко
Тел:  +38044 545 77 07
Моб. тел.: +38093 145 39 39
e-mail: herbalife@o2pr.com.ua