За підтримки Herbalife у Києві відбувся перший етап Кубка України зі стронгмену

Захоплююче силове змагання націлене на популяризацію фізкультурного руху в Україні.

Київ, 16 лютого 2015 року — Компанія Herbalife, світовий лідер у галузі продуктів збалансованого харчування, виступила спонсором першого етапу Кубка України зі стронгмену, який відбувся в Києві 14 лютого. Організатори змагань — Міністерство молоді та спорту і Федерація стронгмену України. Захід зібрав вісьмох видатних атлетів України, які визначили найсильнішу людину країни. За змаганнями спостерігали понад 300 глядачів.

Стронгмен, або силовий екстрим, — це вид спорту, який передбачає змагання з нестандартних силових вправ. Змагання зі стронгмену відбуваються у вигляді видовищних шоу та вимагають від учасників більш різносторонньої функціональної підготовки, ніж традиційна важка атлетика та пауерліфтинг. У 2012 році Міністерство молоді та спорту України визнало стронгмен офіційним неолімпійським видом спорту.

«Ми раді, що компанія Herbalife вже вкотре підтримує змагання зі стронгмену в Україні. Об'єднавши зусилля, ми просуваємо в країні ідею активного способу життя та демонструємо, на що здатні по-справжньому сильні й здорові люди. Крім того, наша співпраця з Herbalife допомагає підкреслити важливість правильного харчування для тих, хто займається силовими видами спорту», — коментує Сергій Конюшок, президент Федерації стронгмену України, володар титулу «Найсильніша людина планети» і 14 рекордів Гіннесса, експерт бренду Herbalife.

«Компанію Herbalife і Федерацію стронгмену об'єднує спільна мета — популяризація в Україні здорового способу життя, який неможливий без збалансованого харчування та регулярних фізичних навантажень. Ми віримо, що з нашою підтримкою українські богатирі зможуть досягти ще більших успіхів і стануть справжнім прикладом для наслідування», — зазначила директор «Herbalife Україна» Тетяна Серебряник.

Програма змагань Кубка України складена з урахуванням вправ чемпіонату світу зі стронгмену, який відбудеться 6–8 березня 2015 року в США. До програми ввійшли наступні вправи: підняття гантелі вагою 85 кг однією рукою над головою, перенесення коромисла 350 кг на 40 м, перенесення валіз по 135 кг кожна на 20 м, підняття колоди над головою, перенесення щита 180 кг на дальність і перекидання кулі 180 кг через планку 125 см. У перервах між вправами відбудуться майстер-класи від провідних тренерів і спортсменів, у тому числі від олімпійського чемпіона 2012 року з важкої атлетики Олексія Торохтія.

Підтримка спорту — це частина глобальної стратегії Herbalife з просування здорового й активного способу життя, невід'ємна частина якого — правильне харчування. Компанія виступає спонсором більш ніж 150 спортивних змагань, команд і спортсменів по всьому світу. Серед них — зірка світового футболу Кріштіану Роналду, італійська спортсменка зі стрибків у воду Таня Каньотто, американська тріатлоністка Хізер Джексон, а також такі відомі футбольні команди, як «Шахтар» (Донецьк), «Спартак» (Москва) та «Лос-Анджелес Гелексі».

Про компанію Herbalife Ltd.

Herbalife — міжнародна компанія, що здійснює діяльність в індустрії здорового способу життя. Компанія була заснована 1980 року в Лос-Анджелесі й сьогодні працює більш ніж у 90 країнах світу, в тому числі в Україні. Акції Herbalife котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE: HLF). У компанії працюють більше 7 тис. співробітників, обсяг чистої виручки у 2013 році становив $ 4,8 млрд.

Herbalife допомагає людям боротися із зайвою вагою та нездоровими звичками харчування, розробляючи високоякісні продукти й надаючи персональний сервіс освітніх послуг в області збалансованого харчування. А також створюючи атмосферу, яка надихає наших споживачів дотримуватися здорового харчування, контролювати свою вагу та вести активний і здоровий спосіб життя.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Ганна Поповченко
Тел.: +38044 393 77 51
e-mail: annapo@herbalife.com     

Агентство O2PR
Роман Авраменко
Тел:  +38044 545 77 07
Моб. тел.: +38093 145 39 39
e-mail: herbalife@o2pr.com.ua