Жителі України обирають Herbalife: компанія удостоєна двох нагород «Вибір року»

Компанія Herbalife отримала престижну нагороду фестивалю-конкурсу «Вибір року – 2014» одразу у двох номінаціях: «Програма для корекції та зниження маси тіла» і «Дієтичні добавки».

Київ, 17 листопада 2014 р. — Компанія Herbalife, світовий лідер в області продуктів збалансованого харчування, стала переможцем Міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір року – 2014» у номінаціях «Програма для корекції та зниження маси тіла» і «Дієтичні добавки». Нагороди «Вибір року» відображають загальнонаціональний вибір українських споживачів, які високо оцінили продукцію Herbalife. Конкурс щорічно визначає кращі в країні товари та послуги за допомогою всеукраїнського дослідження споживчих уподобань і експертної оцінки якості товарів.

Медалі «Вибір року» були вручені директору компанії «Herbalife Україна» Тетяні Серебряник на урочистій церемонії нагородження, яка відбулася 15 листопада 2014 року.

Уже понад тридцять років Herbalife розробляє та реалізує методом прямих продажів широкий спектр продуктів для збалансованого харчування, контролю ваги і персонального догляду. Отримані нагороди «Вибір року» підтвердили популярність бренду Herbalife в цій сфері серед жителів України.

Програма Herbalife для корекції маси тіла складається з двох популярних продуктiв збалансованого харчування — протеїновому коктейлі «Формула 1» і протеїновій суміші «Формула 3». Компанія також пропонує широкий асортимент дієтичних добавок, які допомагають збагатити раціон вітамінами, мінералами, клітковиною та іншими цінними поживними речовинами

«Нагороди такого авторитетного конкурсу, як «Вибір року», — це наш спільний успіх з Незалежними Партнерами Herbalife. Вони активно просувають серед широких мас населення ідеї збалансованого харчування, й завдяки їм продукти Herbalife є настільки популярними в Україні, — коментує директор компанії «Herbalife Україна» Тетяна Серебряник. — Ефективність продуктів Herbalife для корекції ваги підтверджена дослідженнями авторитетних наукових організацій, таких як Каліфорнійський університет (США) та Університет Ульма (Німеччина). І ми раді, що український споживач також високо оцінив якість нашої продукції».

Міжнародний фестиваль-конкурс «Вибір року» — це щорічний загальнонаціональний проект для визначення та подальшої популяризації кращих товарів і послуг у різних категоріях українського ринку. Переможці конкурсу визначаються за допомогою маркетингового дослідження споживчих уподобань, яке проводить компанія TNS. Результати підтверджуються міжнародним аудитом від компанії Deloitte.

Про компанію Herbalife Ltd.

Herbalife — міжнародна компанія, що здійснює діяльність в індустрії здорового способу життя. Компанія була заснована 1980 року в Лос-Анджелесі й сьогодні працює більш ніж у 90 країнах світу, в тому числі в Україні. Акції Herbalife котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE: HLF). У компанії працюють більше 7 тис. співробітників, обсяг чистої виручки у 2013 році становив $4,8 млрд.

Herbalife допомагає людям боротися із зайвою вагою та нездоровими звичками харчування, розробляючи високоякісні продукти й надаючи персональний сервіс освітніх послуг в області збалансованого харчування. А також створюючи атмосферу, яка надихає наших споживачів дотримуватися здорового харчування, контролювати свою вагу та вести активний і здоровий спосіб життя.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Ганна Поповченко
Тел.: +38044 393 77 51
e-mail: annapo@herbalife.com     

Агентство O2PR
Роман Авраменко
Тел:  +38044 545 77 07
Моб. тел.: +38093 145 39 39
e-mail: roman.avramenko@o2pr.com.ua