Експерт Herbalife представив на Медичному спеціалізованому форумі останні досягнення в спортивному харчуванні

Київ, 16 березня 2015 р. — У столиці України відбувся Медичний спеціалізований форум 2015 — масштабний захід, який зібрав професіоналів у сфері медицини з усієї країни. Форум був присвячений новим технологіям і тенденціям з акцентом на приватну медицину, нішеві продукти та обладнання. У заході серед інших взяв участь дієтолог, гастроентеролог і член Науково-консультаційної ради Herbalife Олександр Мартинчук.

Медичний спеціалізований форум був орієнтований на вузькоспеціалізовані напрями медицини і пройшов у форматі «навчальна сесія + виставка». В рамках освітньої програми було організовано цикл навчальних сесій для підвищення кваліфікації фахівців у галузі медицини: науково-практичні симпозіуми, конференції, практичні семінари, тренінги, круглі столи.

Олександр Мартинчук виступив на навчальній сесії форуму з доповіддю на тему «Нутріціологічне забезпечення підвищення фізичної активності». Ця тематика є дуже близькою компанії Herbalife, яка втілила у своїй лінії спортивного харчування HERBALIFE24 розробки провідних експертів у галузі біохімії, фізіології та дієтології.

«Незважаючи на останні досягнення у сфері дієтології, у багатьох спортсменів сьогодні відсутня систематичність у харчуванні. Атлети можуть харчуватися відповідно до своїх смакових уподобань та перебувати під впливом різних стереотипів і міфів про їжу. Часом навіть медичні працівники, які покликані контролювати харчування спортсменів, не цілком володіють об'єктивними даними та не мають навичок з їх адаптації до різних видів спорту, рівнів навантаження та кліматичних умов, — розповідає Олександр Мартинчук. — У своєму виступі на форумі я намагався дати об'єктивну інформацію щодо нутріціологічної підтримки спортсменів на основі огляду наукової літератури останніх років. Також я ознайомив учасників заходу з останніми розробками компанії Herbalife у сфері продуктів спортивного харчування. Продукція Herbalife здатна стати ключовим елементом нутріціологічного забезпечення, мета якого — допомогти спортсменам досягати кращих результатів і ефективно відновлювати свої сили».

Детальну інформацію про Медичний спеціалізований форум 2015 можна знайти на сайті заходу.

Про компанію Herbalife Ltd.

Herbalife – міжнародна компанія, що здійснює діяльність в індустрії здорового способу життя. Компанія була заснована 1980 року в Лос-Анджелесі й сьогодні працює більш ніж у 90 країнах світу, в тому числі в Україні. Акції Herbalife котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE: HLF). У компанії працюють більше 7 тис. співробітників, обсяг чистої виручки у 2013 році становив $ 4,8 млрд.

Herbalife допомагає людям боротися із зайвою вагою та нездоровими звичками харчування, розробляючи високоякісні продукти й надаючи персональний сервіс освітніх послуг в області збалансованого харчування. А також створюючи атмосферу, яка надихає наших споживачів дотримуватися здорового харчування, контролювати свою вагу та вести активний і здоровий спосіб життя.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Ганна Поповченко
Тел.: +38 044 393 77 51
e-mail: annapo@herbalife.com

Агентство O2PR
Роман Авраменко
Тел:  +38 044 545 77 07
Моб. тел.: +38 093 145 39 39
e-mail: herbalife@o2pr.com.ua