Herbalife піднімає актуальні питання дієтології на київській конференції про раціональне харчування

Київ, 14 травня 2015 р. — Одними з ключових спікерів VIII науково-практичної конференції «Сучасні аспекти раціонального харчування» стануть експерт Herbalife Олександр Мартинчук, а також запрошений компанією Herbalife спеціальний гість — відомий дієтолог Юлія Чехоніна. Захід, організований Асоціацією дієтологів України, відбудеться 15 травня цього року в Києві.

Дієтолог і гастроентеролог Олександр Мартинчук виступить із доповіддю на актуальну тему «Роль дієтолога у веденні пацієнток з нервовою анорексією». Мова йтиме про зворотній бік проблеми контролю ваги — розладах прийому їжі через патологічне бажання схуднути. Нервова анорексія — серйозна проблема, яка останнім часом значно «помолодшала»: у 90% випадків перший прояв цього захворювання спостерігається у дівчаток 12–14 років.

«До анорексії зазвичай призводить неправильна боротьба з ожирінням, коли людина не може зупинитися в процесі схуднення й переходить межу. Якщо із цим захворюванням не боротися, воно може призвести до дефіциту маси тіла, порушення засвоєння поживних речовин, а в результаті — навіть до смерті пацієнта. Хворим на анорексію потрібна допомога психолога, але не тільки: також вкрай необхідна дієтологічна підтримка. Однак цей аспект дуже слабо висвітлений у професійному середовищі, мало хто з лікарів знайомий із ним. Упевнений, майбутня конференція допоможе привернути увагу до дієтологічної складової лікування анорексії», — зазначив Олександр Мартинчук.

Крім того, компанія Herbalife запросила на конференцію спеціального гостя — відомого дієтолога Юлію Чехоніну, автора цілої низки наукових робіт і науково-популярних книг, присвячених збалансованому харчуванню. Юлія виступить на конференції з доповіддю «Результати досліджень НДІ харчування РАМН щодо можливостей нутріціологічної корекції метаболічного синдрому». За даними ряду дієтологів, застосування в дієтах білкових замінників їжі є більш ефективним для зниження та контролю маси тіла, ніж просте обмеження калорій. НДІ харчування РАМН провів шестимісячне дослідження за участю пацієнтів з ожирінням і надлишковою масою тіла, щоб порівняти ефективність дієт із застосуванням протеїнових замінників їжі зі стандартною низькокалорійною дієтою. На конференції Юлія Чехоніна представить результати даного дослідження.

Захід відбудеться на території Національної академії наук України за адресою: вул. Володимирська, 55. Більш детальну інформацію можна дізнатися на сайті Асоціації дієтологів України.

Herbalife и Асоціація дієтологів України

Компанія Herbalife вступила до Асоціації дієтологів України в січні 2013 року. В рамках членства в Асоціації компанія спільно з партнерами займається популяризацією збалансованого харчування та здорового способу життя.

«Партнерські відносини між Herbalife та Асоціацією дієтологів України підтверджують високий рівень довіри до компанії та її продукції з боку провідних українських фахівців у сфері дієтології. Крім того, це визнання ефективності рішень Herbalife в боротьбі з колосальною проблемою сучасного світу — ожирінням, — коментує Олег Швець, президент Асоціації дієтологів України, головний позаштатний дієтолог Міністерства охорони здоров'я України. — Майбутня конференція стане ще однією можливістю для обміну найсучаснішою інформацією про актуальні проблеми дієтології, в тому числі про ожиріння».

Про компанію Herbalife Ltd.

Herbalife – міжнародна компанія, яка здійснює діяльність в індустрії здорового способу життя. Компанія була заснована 1980 року в Лос-Анджелесі й сьогодні працює більш ніж у 90 країнах світу, в тому числі в Україні. Акції Herbalife котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE: HLF). У компанії працюють понад 7 тис. співробітників, обсяг чистої виручки у 2013 році становив $ 4,8 млрд.

Herbalife допомагає людям боротися із зайвою вагою та нездоровими звичками харчування, розробляючи високоякісні продукти й надаючи персональний сервіс освітніх послуг у сфері збалансованого харчування. А також створюючи атмосферу, яка надихає наших споживачів дотримуватися звичок здорового харчування, контролювати свою вагу та вести активний і здоровий спосіб життя.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Вікторія Рибченко
Тел.: +38044 393 77 51
e-mail: victoriary@herbalife.com

Агентство O2PR
Роман Авраменко
Тел:  +38 044 545 77 07
Моб. тел.: +38 093 145 39 39
e-mail: herbalife@o2pr.com.ua