Компанія Herbalife стала офіційним партнером з харчування ще одного відомого футбольного клубу

Ряди зіркових клубів країн СНД, які спонсорує Herbalife, після донецького «Шахтаря» та московського «Спартака» поповнив найсильніший клуб Білорусі.

Київ, 18 серпня 2014 р. — Компанія Herbalife і футбольний клуб БАТЕ (Борисов) — багаторазовий чемпіон Білорусі та учасник Ліги чемпіонів УЄФА — оголосили про початок офіційної співпраці. Експерти Herbalife в тісній взаємодії з тренерським штабом і медичною службою команди займуться інтеграцією продуктів Herbalife в раціон харчування футболістів.

Партнерство з футбольними командами — частина глобальної комунікаційної стратегії Herbalife, спрямованої на просування здорового й активного способу життя. Компанія виступає партнером з харчування зірки світового футболу Кріштіану Роналду (Португалія), а також більш ніж 25 провідних футбольних клубів світу, включаючи «Шахтар» (Донецьк, Україна), «Спартак» (Москва, Росія) та «Лос-Анджелес Гелексі» (США).

«Результат роботи спортсменів багато в чому залежить від їхнього раціону. Ми вже ознайомилися з продукцією Herbalife та переконалися, що вона відповідає найвищим вимогам, які пред'являються до спортивного харчування. Для нас важливо, що Herbalife має значний досвід у забезпеченні своєю продукцією кращих спортсменів світу й надає всю супровідну документацію на продукти, в тому числі антидопінгові сертифікати», — зазначив Павло Гончаренко, лікар клубу БАТЕ.

З 2012 року Herbalife виступає спонсором з харчування ФК «Шахтар». Компанія надає гравцям «Шахтаря» спортивне харчування HERBALIFE24, яке забезпечує організм футболістів усім необхідним перед грою, підвищує витривалість під час матчів і тренувань, а також сприяє швидкому відновленню після фізичних навантажень. Спортивні результати не змусили себе чекати: за період співпраці з Herbalife клуб завоював уже п'ять трофеїв: два чемпіонства, Кубок України та два Суперкубки України.

Про компанію Herbalife Ltd.

Herbalife — міжнародна компанія, яка здійснює діяльність в індустрії здорового способу життя. Компанія була заснована 1980 року в Лос-Анджелесі й сьогодні працює більш ніж у 90 країнах світу, в тому числі в Україні. Акції Herbalife котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE: HLF). У компанії працюють понад 7 тис. співробітників, обсяг чистої виручки у 2013 році становив $ 4,8 млрд.

Herbalife допомагає людям боротися із зайвою вагою та нездоровими звичками харчування, розробляючи високоякісні продукти й надаючи персональний сервіс освітніх послуг в області збалансованого харчування. А також створюючи атмосферу, яка надихає наших споживачів дотримуватися звичок здорового харчування, контролювати свою вагу та вести активний і здоровий спосіб життя.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Ганна Поповченко
Тел.: +38044 393 77 51
e-mail: annapo@herbalife.com

Агентство O2PR
Роман Авраменко
Тел: +38044 545 77 07
Моб. тел.: +38093 145 39 39
e-mail: herbalife@o2pr.com.ua