Herbalife відкриває в Києві сучасний центр продажів

Новий центр продажів став черговою віхою розвитку бренду Herbalife, який завоював високу популярність серед українських споживачів, зацікавлених у збалансованому харчуванні та здоровому способі життя.

КиЇв, 18 листопада 2014 р. – Компанія Herbalife, світовий лідер в області продуктів збалансованого харчування, рада повідомити про відкриття найбільшого в Україні центру продажів Herbalife за адресою: м. Київ, вул. Нижній Вал, 51. Новий центр площею 190 м² працює у форматі супермаркету й повністю відповідає місії Herbalife – змінювати життя людей на краще, пропонуючи їм ефективні можливості бізнесу прямих продажів і найкращі у світі продукти для збалансованого харчування.

Незважаючи на складну економічну ситуацію, що склалася в Україні, Herbalife продовжує активно розвивати свій бізнес в країні. І це не дивно, оскільки останніми роками в країні спостерігається справжній бум на продукти для збалансованого харчування та здорового способу життя. За даними Української асоціації прямих продажів, у 2013 році зростання обсягів продажів спеціалізованих wellness-продуктів харчування та напоїв, дієтичних добавок і спортивного харчування порівняно з попереднім роком становило 19,9 %. При цьому українські споживачі високо оцінюють продукцію Herbalife. Про що, зокрема, свідчить перемога компанії Herbalife одразу у двох номінаціях всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Вибір року – 2014»: «Програма для корекції та зниження маси тіла» й «Дієтичні добавки».

В асортименті нового центру продажів Herbalife представлена широка товарна лінійка компанії – понад 80 найменувань продукції: спеціалізовані продукти харчування, дієтичні добавки, продукти персонального догляду, а також аксесуари та матеріали для успішного ведення бізнесу, орієнтовані на діяльність Незалежних Партнерів Herbalife.

Центр продажів має формат супермаркету і розділений на три основні зони: збалансованого харчування, спортивного харчування та персонального догляду. Відвідувачам буде зручно самостійно знайомитися із широким асортиментом Herbalife та вибирати необхідні продукти.

«Формат супермаркету було обрано невипадково. Це реакція компанії на перевагу українських Незалежних Партнерів Herbalife, бажання зробити перебування в нашому центрі максимально комфортним і ефективним. Коли будь-який продукт знаходиться на відстані витягнутої руки й ти можеш його спокійно взяти та уважно роздивитися, це створює правильну атмосферу. Ти не просто робиш замовлення – в тебе є можливість ходити та вибирати», – коментує директор компанії «Herbalife Україна» Тетяна Серебряник.

Унікальний дизайн, правильне зонування й орієнтація на відвідувачів допомагають створювати атмосферу, яка надихає дотримуватися здорового харчування, контролювати свою вагу та вести активний спосіб життя.

Про компанію Herbalife Ltd.

Herbalife — міжнародна компанія, що здійснює діяльність в індустрії здорового способу життя. Компанія була заснована 1980 року в Лос-Анджелесі й сьогодні працює більш ніж у 90 країнах світу, в тому числі в Україні. Акції Herbalife котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE: HLF). У компанії працюють більше 7 тис. співробітників, обсяг чистої виручки у 2013 році становив $4,8 млрд.

Herbalife допомагає людям боротися із зайвою вагою та нездоровими звичками харчування, розробляючи високоякісні продукти й надаючи персональний сервіс освітніх послуг в області збалансованого харчування. А також створюючи атмосферу, яка надихає наших споживачів дотримуватися здорового харчування, контролювати свою вагу та вести активний і здоровий спосіб життя.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Ганна Поповченко
Тел.: +38044 393 77 51
e-mail: annapo@herbalife.com     

Агентство O2PR
Роман Авраменко
Тел:  +38044 545 77 07
Моб. тел.: +38093 145 39 39
e-mail: herbalife@o2pr.com.ua