Кріштіану Роналду став володарем «Золотого м’яча» FIFA-2013

Москва, 14 січня 2014 р. – знаменитий нападаючий мадридського «Реала» Кріштіану Роналду підтвердив свій статус найкращого футболіста світу в 2013 році, отримавши престижну премію FIFA «Золотий м'яч». Урочиста церемонія нагородження пройшла в Цюріху, 13 січня 2014 р.

Це вже другий «Золотий м'яч» Роналду – вперше подібну нагороду футболістові присудили ще в 2008 році. Забивши за минулий рік 66 голів в 56 матчах за клуб та національну збірну, португалець у фіналі конкурсу випередив своїх конкурентів – півзахисника мюнхенської «Баварії» Франка Рібері та нападаючого іспанської «Барселони» Ліонеля Мессі. За підсумками голосування серед тренерів і капітанів національних збірних, а також запрошених FIFA представників преси, Кріштіану Роналду визнали найкращим футболістом 2013 року.

Досягати високих спортивних успіхів Роналду допомагає його прихильність активному і здоровому способу життя, а також постійне прагнення до досконалості. З 2013 року підтримку спортсменові надає міжнародна компанія Herbalife, яка є його офіційним партнером з харчування. Як експерт в галузі збалансованого харчування, Herbalife забезпечує Роналду цілим рядом продуктів спортивного харчування і оптимізує персональний раціон всесвітньо відомого футболіста.

Кріштіану Роналду приєднався до більш ніж сотні інших спортсменів, спонсором яких є компанія Herbalife, включаючи цілий ряд футбольних клубів в усьому світі. Серед них - ФК «Лос-Анджелес Гелаксі» (LA Galaxy), США; ФК «Спартак-Москва», Росія; ФК «Шахтар», Україна; ФК «Пумас» (FC Pumas), Мексика; ФК «Ботафого» (Botafogo), Бразилія; а також національні футбольні команди Бельгії та Венесуели.