Дайджест новин за Січень

Чи потрібна організму детоксикація?

Під час новорічних свят ми неминуче дозволяємо собі зайве. А коли «період переїдання» закінчується, згадуємо про необхідність детоксикації. А чи потрібна вона насправді? Фахівці впевнено відповідають «так».

Їх позиція звучить максимально визначено: якщо організм не буде регулярно звільнятися від токсинів, це негативно позначиться на стані нашого здоров'я. Відступи від дієти, у тому числі вживання алкоголю, значно підвищують навантаження на печінку, яка головним чином відповідає за виведення токсинів. Зняти частину навантаження з неї допоможе вживання фруктів, наприклад, яблук. Вони містять антиоксиданти і пектин, котрі сприяють очищенню травної системи.

Інший спосіб допомогти організму позбавлятися від «шлаків» - це пити більше води. Вживання чаю з коренів кульбаби допомагає очистити печінку від токсинів і зайвого жиру.

http://www.foxnews.com/health/2013/12/27/how-to-detox-your-body/

Примітка: Природному очищенню організму допоможе Вівсяно-Яблучний напій від Herbalife. Він містить комплекс високоякісних натуральних харчових волокон (клітковини), необхідних для щоденної підтримки травної системи. Його вживання допомагає налагодити травлення і при цьому не перевантажує організм: в 1 порції Вівсяно-Яблучного напою міститься менше 15 ккал, і при цьому вона забезпечує 20% добової потреби в харчових волокнах, що особливо важливо для тих, хто прагне контролювати свою вагу.

Про користь горіхів

Вживання горіхів допомагає знизити вагу. До такого висновку прийшли дослідники, результати роботи яких опубліковані в науковому журналі PLOS ONE. Зокрема, вони виявили, що наявність в раціоні мигдалю, бразильського горіха, кешью, фундука, макадамії (австралійський горіх), пекана, кедрових горіхів, фісташок і волоських горіхів знижує ризик розвитку метаболічного синдрому і допомагає боротися із зайвою вагою.

Фахівці з Університету Лома Лінда (США) вивчили стани здоров'я людей, які вживали горіхи регулярно - всього були отримані дані від 803 чоловік. Вчені відзначили, що хоча б одна порція деревних горіхів на тиждень (близько 30 грамів) знижує ризик розвитку метаболічного синдрому на 7 %.

Важливо відзначити, що аналогічні результати були отримані і в ході іншого дослідження, результати якого опублікував New England Journal of Medicine .

http://www.newsmaxhealth.com/Health-News/nuts-obesity-weight-loss/2014/01/09/id/546252

Уникайте продуктів, що сприяють накопиченню жиру на талії

Хто з нас час від часу не порушує дієту? Адже важко втриматися, коли на столі смачні страви. Однак не можна забувати про такого нашого «ворога», як жир, що накопичується на животі - він спричиняє і медичні проблеми, і зовнішні недоліки. Його активному відкладенню сприяють чотири продукти:

  1. Цукрові спирти, або підсолоджувачі (наприклад, до цукрових спиртів належить широко відомий ксиліт). Як правило, вони низькокалорійні, однак можуть провокувати напади голоду, що в підсумку призводить до переїдання.
  2. Газовані напої. Вчені відзначають, що дієтичні газовані напої уповільнюють метаболізм і сприяють накопиченню жиру на животі.
  3. Продукти з високим вмістом натрію, наприклад, сіль. Вони сприяють затримці води в організмі і стають перешкодою на шляху до плаского живота.
  4. Рафіновані вуглеводи. Вживання продуктів з білого борошна та цукру сприяє підвищенню рівня глюкози в крові і стимулює відкладення жиру на животі. Віддавайте перевагу коричневому рису і виробам з муки грубого помелу.

http://www.newsmaxhealth.com/Headline/belly-fat-abdominal-fat-flat-belly-dieting/2014/01/01/id/544683

Примітка: Якщо ви контролюєте свою вагу, то вживання цукру необхідно скоротити. Щоб зовсім не лишатися без солодкого, зверніть увагу на Протеїнові батончики від Herbalife. Це ласощі, які не завдадуть шкоди вашій фігурі. В одному батончику міститься 10 г натурального білку і всього 140 ккал! Його вживання забезпечить тривале відчуття ситості.

«Здорова повнота » - це міф

Уявлення про те, що зайва вага може бути корисною для здоров'я, є помилковим, вважають дослідники з Канади.

Раніше висловлювалися припущення про те, що зайва вага не обов'язково становить небезпеку, якщо у всіх інших відносинах така людина здорова. Однак дослідження, результати якого публікує журнал Annals of Internal Medicine, спростовує ці уявлення.

Фахівці лікарні Маунт-Синай (Канада) встановили, що надмірна вага незмінно призводить до виникнення тих чи інших серцево-судинних захворювань при спостереженні протягом більше 10 років. Причому не важливо, чи мало місце порушення обміну речовин, або людина просто страждала від надмірної ваги. І навіть у випадку, якщо тиск, рівень холестерину і цукру в крові знаходилися в межах норми, людина з надмірною вагою все одно потрапляла до групи ризику.

http://www.medlinks.ru/article.php?sid=56935&query=%E2%E5%F1

Примітка: Ідеальний сніданок для тих, хто стежить за своєю вагою, - протеїновий коктейль «Формула 1» і протеїнова суміш «Формула 3» від Herbalife. Клінічні дослідження, проведені на базі клініки Інституту харчування РАМН, підтвердили, що програма зниження ваги з використанням цих продуктів більш ефективна для зниження жирової маси тіла, скорочення об’єму талії, а також забезпечує комфортний процес зниження ваги, а саме насичення і тривалу відсутність почуття голоду.

Хочете знизити вагу? Їжте повільно!

Якщо їсти повільно, то можна зменшити калорійність раціону. Вчені, що прийшли до цього висновку, з'ясували, чи «працює» цей принцип однаково добре для людей, що мають зайву вагу, і для тих, що її не мають.

Дослідники з Техаського Християнського Університету (США) вивчили дві групи людей: перша включала 35 осіб із зайвою вагою, друга - стільки ж людей з нормальною вагою. Всі випробовувані вживали одну і ту ж їжу, але в одному випадку їх просили їсти так швидко, як тільки можливо (до тих пір, поки вони не відчували дискомфорту), а в інший день учасників дослідження просили відкушувати маленькі шматки, жувати повільно і робити паузи в процесі прийому їжі.

Потім вчені вимірювали калорійність їжі, яку випробовувані споживали в «повільні» і «швидкі» дні, і порівнювали її. У групі людей з нормальною вагою різниця склала 88 ккал, в групі людей з надлишком ваги - 58 ккал. В обох групах люди споживали менше калорій, якщо їли повільно. Що цікаво, люди з надмірною вагою споживали менше калорій, ніж люди з нормальною вагою.

http://www.newsmaxhealth.com/Health-News/eating-slow-calories-dieting/2014/01/08/id/546015