Herbalife і Nike об'єднують зусилля в просуванні здорового способу життя в Україні

Компанія Herbalife надасть учасникам київських клубів Nike+ Run Club і Nike+ Training Club тренерську підтримку та свою продукцію.

Київ, 21 жовтня 2015 р. — Компанія «Herbalife Україна», світовий лідер у галузі продуктів збалансованого харчування, оголосила про початок співпраці з двома проектами компанії Nike: біговим клубом Nike+ Run Club і клубом Nike+ Training Club. Ці спортивні спільноти відкриті для всіх, хто бажає безкоштовно займатися спортом під керівництвом професійних тренерів.

У рамках співпраці тренерський склад клубів посилить легенда української легкої атлетики і фітнес-експерт Herbalife Олена Говорова. Багаторічний досвід призерки Олімпійських ігор – 2000 у Сіднеї, учасниці трьох Олімпіад та п'яти чемпіонатів світу з легкої атлетики допоможе учасникам клубів Nike підвищити ефективність тренувань і домогтися найкращих результатів.

«Я дуже рада поділитися з учасниками клубів своїм досвідом і нюансами ефективних тренувань, які я дізналася та відпрацювала під час професійної кар'єри в легкій атлетиці, — коментує Олена Говорова. — В цілому, у клубів Nike та компанії Herbalife є спільна риса, що мені дуже імпонує: вони збирають команди справжніх однодумців, які прагнуть вести здоровий і активний спосіб життя».

Herbalife безкоштовно забезпечить учасників клубів продуктами з лінії спортивного харчування HERBALIFE24: «Формула 1 Спорт» і «Гідратація». Протеїновий коктейль «Формула 1 Спорт», маючи мінімум калорій, містить необхідний для збільшення м'язів білок і амінокислоту L-глутамін, яка допомагає відновитися після навантажень. Гіпотонічний низькокалорійний напій «Гідратація» з електролітами та вітамінами групи В призначений для відновлення водно-сольового балансу, що дуже важливо після забігів.

«Herbalife Україна» вже кілька років співпрацює з компанією Nike у справі просування здорового способу життя в країні. Зокрема, Herbalife вже шостий рік виступає генеральним партнером фітнес-конвенції Nike в Україні.

Біговій клуб Nike+ Run Club проводить у Києві тренування чотири рази на тиждень. Одне з правил організаторів клубу — підтримувати серед учасників командний дух і дружню атмосферу.

Ініціатива Nike+ Training Club покликана привернути до фітнесу жінок по всьому світу та показати, що спортом можна займатися не лише в залі. В рамках київського Nike+ Training Club проводяться тематичні тренування різної спрямованості: кардіо, йога, стрейчинг та ін.

Про компанію Herbalife

Herbalife – це міжнародна компанія, що спеціалізується на розробці та виробництві продуктів для збалансованого харчування та здорового способу життя. Herbalife була заснована в Лос-Анджелесі у 1980 році й сьогодні працює більш ніж у 90 країнах по всьому світу.

Широкий спектр продуктів для збалансованого харчування, контролю ваги та персонального догляду від компанії Herbalife мають у своїй основі передові наукові розробки в галузі дієтології, нутриціології та косметології. Herbalife допомагає людям боротися із зайвою вагою та правильно доглядати за собою, розробляючи високоякісні продукти, надаючи персональний сервіс освітніх послуг і створюючи атмосферу, яка надихає споживачів дотримуватися звичок здорового харчування, вести активний спосіб життя, грамотно й ефективно піклуватися про зовнішність.

Більш детальну інформацію можна знайти на сайті herbalife.ua, на сторінці, а також приєднавшись до співтовариства vk.com/herbalifeofficial або https://www.facebook.com/HerbalifeRSM.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Вікторія Рибченко
Тел.: +38044 393 77 51
e-mail: victoriary@herbalife.com

Агентство O2PR
Роман Авраменко
Тел:+38044 545 77 07
Моб. тел.: +38093 145 39 39
e-mail: herbalife@o2pr.com.ua