У Дніпропетровську відбувся масовий фітнес-флешмоб

400 людей взяли участь у фітнес-заході для популяризації активного та здорового способу життя.

Дніпропетровськ, 21 липня 2014 р. — У неділю 20 липня на Фестивальному причалі відбувся спортивний флешмоб, в якому 350 людей одночасно займалися фітнесом під керівництвом Сергія Конюшка — світового рекордсмена із силового екстриму, володаря титулу «Найсильніша людина планети», а також володаря 14 рекордів Гіннесса. Сергій продемонстрував учасникам цієї своєрідної ранкової зарядки низку ефективних вправ, які допоможуть кожному досягти своєї кращої форми. Участь у заході була безкоштовною та доступною для всіх бажаючих.

«Краще провести неділю я б не зміг! Позитив і енергія — так я охарактеризую минулий захід. Флешмоб був організований у рамках концепції активного та здорового способу життя HERBALIFE24. Як спортсмен і експерт компанії Herbalifе, вважаю своєю місією просування здорового способу життя, й тому я дуже радий, що так багато людей підтримало цю акцію», — розповідає Сергій Конюшок.

«Ми із задоволенням підтримали ідею Незалежних Дистриб'юторів провести фітнес-захід, який об'єднав сім'ї, сусідів, колег і друзів у просуванні здорового й активного способу життя. Це перша ініціатива в цілому комплексі заходів щодо популяризації активного способу життя компанією Herbalife на українському ринку», — коментує Тетяна Серебряник, директор Herbalife в Україні.

HERBALIFE24: концепція здорового й активного способу життя

Як професійні спортсмени, так і дієтологи говорять про те, що для досягнення кращої форми необхідні три чинники: регулярна фізична активність, збалансоване харчування та мотивація. Компанія Herbalife, експерт в області збалансованого харчування, розробила концепцію здорового й активного способу життя HERBALIFE24, який враховує всі ці фактори та допомагає кожному досягти своєї кращої форми.

Ключовою складовою даної концепції стала нова продуктова лінія HERBALIFE24 — високоякісне спортивне харчування. П'ять унікальних продуктів розроблені з урахуванням особливих потреб організму до, під час та після тренувань, щоб допомогти домогтися оптимального результату. Продукти HERBALIFE24 роблять заняття спортом ефективнішими, а фізичне відновлення більш швидким.

Про компанію Herbalife Ltd.

Herbalife — міжнародна компанія, що здійснює діяльність в індустрії здорового способу життя. Компанія була заснована 1980 рокуі в Лос-Анджелесі й сьогодні працює більш ніж у 90 країнах світу, в тому числі в Україні. Акції Herbalife котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE: HLF). У компанії працюють більше 7 тис. співробітників, обсяг чистої виручки у 2013 році становив $ 4,8 млрд.

Herbalife допомагає людям боротися із зайвою вагою і нездоровими звичками харчування, розробляючи високоякісні продукти та надаючи персональний сервіс освітніх послуг в області збалансованого харчування. А також створюючи атмосферу, яка надихає наших споживачів дотримуватися здорового харчування, контролювати свою вагу та вести активний і здоровий спосіб життя.

За додатковою інформацією звертайтеся:
Ганна Поповченко
Тел.: +38044 393 77 51
e-mail: annapo@herbalife.com

Агентство O2PR
Роман Авраменко
Тел: +38044 545 77 07
Моб. тел.: +38093 145 39 39
e-mail: herbalife@o2pr.com.ua