Herbalife нарощує зусилля з просування ідей збалансованого харчування та здорового способу життя

Herbalife реалізує по всьому світу освітні ініціативи, присвячені здоровому харчуванню й активному способу життя.

Лос-Анджелес, США, жовтень 2014 р. — Компанія Herbalife, світовий лідер в області продуктів здорового харчування, використовує знання й авторитет експертів Науково-консультаційної ради Herbalife (Nutrition Advisory Board, NAB), щоб залучати ще більше уваги громадськості до важливості збалансованого харчування та здорового способу життя.

Черговою ініціативою компанії в цій сфері став жовтневий Wellness Tour, у рамках якого шестеро членів NAB відвідали 25 міст Азіатсько-Тихоокеанського регіону. Доктори з Науково-консультаційної ради Herbalife провели серію семінарів для населення, присвячених принципам правильного харчування та важливості регулярної фізичної активності. Мета даної ініціативи — протистояння епідемії ожиріння, що швидко поширюється планетою. Згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, сьогодні більш ніж 1,4 млрд дорослих людей мають зайву вагу й як мінімум 2,8 млн осіб щороку помирають від хвороб, пов'язаних із зайвою вагою або ожирінням.

Науково-консультаційна рада Herbalife — це команда з визнаних у всьому світі фахівців в області медицини та дієтології. До її складу входять понад 20 вчених із різних країн, у тому числі з України — Олександр Мартинчук, який спеціалізується на лікуванні ожиріння, харчової непереносимості та алергії.

«Глобальна епідемія ожиріння не обійшла стороною й Україну, — зазначив Мартинчук. — Згідно з експертними оцінками, майже половина громадян нашої країни мають надмірну вагу, а до 18% населення страждають на ожиріння. Тому необхідно всіляко привертати увагу української громадськості до важливості цієї проблеми та шляхів її вирішення, що і робить компанія Herbalife».

В Україні Herbalife активно займається просуванням здорового способу життя та ідей збалансованого харчування. Так, 2014 року компанія провела масові спортивні флешмоби в Дніпропетровську та Запоріжжі, виступила партнером Київського напівмарафону — наймасовішого легкоатлетичного заходу в країні, XV фітнес-конвенції Nike, Київського фестивалю фітнесу, Медичного спеціалізованого форуму та науково-практичної конференції «Сучасні аспекти раціонального харчування».

Про компанію Herbalife Ltd.

Herbalife — міжнародна компанія, що здійснює діяльність в індустрії здорового способу життя. Компанія була заснована 1980 року в Лос-Анджелесі й сьогодні працює більш ніж у 90 країнах світу, в тому числі в Україні. Акції Herbalife котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE: HLF). У компанії працюють більше 7 тис. співробітників, обсяг чистої виручки у 2013 році становив $ 4,8 млрд.

Herbalife допомагає людям боротися із зайвою вагою та нездоровими звичками харчування, розробляючи високоякісні продукти й надаючи персональний сервіс освітніх послуг в області збалансованого харчування. А також створюючи атмосферу, яка надихає наших споживачів дотримуватися здорового харчування, контролювати свою вагу та вести активний і здоровий спосіб життя.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Ганна Поповченко
Тел.: +38044 393 77 51
e-mail: annapo@herbalife.com     

Агентство O2PR
Роман Авраменко
Тел:  +38044 545 77 07
Моб. тел.: +38093 145 39 39
e-mail: roman.avramenko@o2pr.com.ua