П'ять фітнес-порад для всієї родини від експерта Herbalife Олени Говорової

Київ, 25 травня 2015 р. — Легенда української легкої атлетики й експерт Herbalife Олена Говорова провела майстер-клас на сімейному фестивалі Family Day. Захід, організований журналом «Ліза», відбувся 23 травня у столичному парку Перемоги.

Олена розповіла гостям фестивалю, як здобути чудову фігуру в будь-якому віці, й поділилася власним досвідом щодо того, як продукти Herbalife допомагають їй досягти здорового, збалансованого раціону. Крім того, вона дала п'ять простих порад, як бути енергійним і позитивним кожен день:

  1. Вставайте на п'ять хвилин раніше запланованого часу. Насолоджуйтеся в ці хвилини тишею та спокоєм (без телевізора, музики тощо). Почуйте самого себе.
  2. Щоб зарядитися енергією на весь день, зробіть ваші улюблені фізичні вправи (або хоча б одну з них).
  3. З'їжте повноцінний сніданок, зробивши акцент на білок. Якщо у вас мало часу на приготування сніданку, рекомендую випити протеїновий коктейль.
  4. Протягом дня звертайте увагу на свої успіхи у вашому ставленні до здоров'я, хваліть себе за зусилля.
  5. Лягайте спати з легким шлунком та головою. Це стосується як вечері, так і думок: залиште всі переживання минулого дня. І наступного ранку ви будете бадьорими та повними сил.

Олена також навчила учасників майстер-класу комплексу нескладних, але в той же час ефективних вправ, здатних допомогти кожному члену сім'ї бути у своїй найкращій формі. Вправи не займають багато часу та не вимагають ніяких особливих умов. З їхньою допомогою можна буде легко проводити так звані п'ятихвилинки здоров'я протягом найзавантаженішого робочого дня.

Майстер-клас був безкоштовним і відкритим для всіх бажаючих. Його учасники отримали нові знання, навички та позитивний настрій для підтримки здорового й активного способу життя.

Детальніше про Family Day можна дізнатися на сайті фестивалю.

Олена Говорова — заслужений майстер спорту України з легкої атлетики, під час своєї спортивної кар'єри спеціалізувалася на стрибках у довжину та потрійному стрибку. Брала участь у трьох Олімпіадах (1996, 2000 і 2004 років), виборовши бронзову медаль у потрійному стрибку на Олімпіаді-2000 у Сіднеї. Після завершення кар'єри у великому спорті Олена активно зайнялася громадською діяльністю та популяризацією спорту в Україні. З 2015 року вона є експертом Herbalife.

Про компанію Herbalife Ltd.

Herbalife – міжнародна компанія, яка здійснює діяльність в індустрії здорового способу життя. Компанія була заснована 1980 року в Лос-Анджелесі й сьогодні працює більш ніж у 90 країнах світу, в тому числі в Україні. Акції Herbalife котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE: HLF). У компанії працюють понад 7 тис. співробітників, обсяг чистої виручки у 2013 році становив $ 4,8 млрд.

Herbalife допомагає людям боротися із зайвою вагою та нездоровими звичками харчування, розробляючи високоякісні продукти й надаючи персональний сервіс освітніх послуг у сфері збалансованого харчування. А також створюючи атмосферу, яка надихає наших споживачів дотримуватися звичок здорового харчування, контролювати свою вагу та вести активний і здоровий спосіб життя.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Вікторія Рибченко
Тел.: +38044 393 77 51
e-mail: victoriary@herbalife.com

Агентство O2PR
Роман Авраменко
Тел:  +38 044 545 77 07
Моб. тел.: +38 093 145 39 39
e-mail: herbalife@o2pr.com.ua