Знання й авторитет вчених-медиків допомагають Herbalife покращувати якість життя людей у всьому світі

До складу Науково-консультаційної ради Herbalife увійшли два експерти з дієтології зі світовим ім'ям.

Лос-Анджелес, США, грудень 2014 р. — Компанія Herbalife, світовий лідер у галузі продуктів збалансованого харчування, оголосила про включення до складу Науково-консультаційної ради Herbalife двох авторитетних вчених-медиків. Ісмет Тамер, доктор медицини (Туреччина) і Ван Чже Лі, професор медицини (Південна Корея), мають більш ніж 20-річний досвід у практичній медицині та дослідженнях в області дієтології.

Науково-консультаційна рада Herbalife (Nutrition Advisory Board, NAB) — це команда з визнаних у всьому світі фахівців у сфері медицини та дієтології. Компанія використовує знання й авторитет експертів Ради, щоб залучати більше уваги громадськості до розуміння важливості збалансованого харчування та здорового способу життя за допомогою різних освітніх ініціатив.

«Доктор Тамер і доктор Лі — експерти з дієтології з міжнародним авторитетом, і ми дуже раді бачити їх у складі нашої Ради, — коментує доктор Девід Хібер, голова Науково-консультаційної ради Herbalife. — У той час, коли по всьому світу зростає кількість хворих ожирінням і діабетом, наша компанія відчуває свою зростаючу відповідальність у популяризації здорового способу життя. Ми сподіваємося, що співпраця з доктором Тамером і доктором Лі допоможуть нам ще краще забезпечувати Незалежних Партнерів Herbalife необхідними знаннями та засобами для залучення уваги суспільства до важливості здорового способу життя».

Доктор Ісмет Тамер — засновник програми сімейної медицини в Туреччині, член Американської академії естетичної медицини, Світової організації сімейних лікарів, Товариства кардіологів Туреччини та низки інших авторитетних організацій.

Доктор Ван Чже Лі — професор Сеульського національного університету, член американської та корейської асоціацій імунологів, Корейської анатомічної спільноти та ін. Був удостоєний престижної нагороди «Міжнародний фахівець охорони здоров'я 2005 року», включений до Топ-100 фахівців охорони здоров'я згідно з рейтингом Pinnacle of Achievement Award.

До Науково-консультаційної ради Herbalife входять понад 20 вчених із різних країн, у тому числі з України. Першим українським експертом у Науково-консультаційній раді став Олександр Мартинчук, кандидат медичних наук, дієтолог, гастроентеролог і терапевт. Він спеціалізується на лікуванні ожиріння, харчової непереносимості та алергії, а також на дієтопрофілактиці.

«Науково-консультаційна рада відіграє важливу освітню роль. Незалежні експерти використовують свої знання й авторитет для просування ідей здорового харчування серед населення, в тому числі в Україні. Це особливо важливо на тлі зростання по всьому світу кількості захворювань, пов'язаних із зайвою вагою», — зазначив Мартинчук.

Про компанію Herbalife Ltd.

Herbalife — міжнародна компанія, що здійснює діяльність в індустрії здорового способу життя. Компанія була заснована 1980 року в Лос-Анджелесі й сьогодні працює більш ніж у 90 країнах світу, в тому числі в Україні. Акції Herbalife котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE: HLF). У компанії працюють більше 7 тис. співробітників, обсяг чистої виручки у 2013 році становив $ 4,8 млрд.

Herbalife допомагає людям боротися із зайвою вагою та нездоровими звичками харчування, розробляючи високоякісні продукти й надаючи персональний сервіс освітніх послуг в області збалансованого харчування. А також створюючи атмосферу, яка надихає наших споживачів дотримуватися здорового харчування, контролювати свою вагу та вести активний і здоровий спосіб життя.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Ганна Поповченко
Тел.: +38044 393 77 51
e-mail: annapo@herbalife.com     

Агентство O2PR
Роман Авраменко
Тел:  +38044 545 77 07
Моб. тел.: +38093 145 39 39
e-mail: herbalife@o2pr.com.ua