Компанія Herbalife - партнер з харчування Київського Фестивалю фітнесу і рекреації

23 листопада 2013 р. в Національному університеті фізичного виховання і спорту України пройшов перший Київський Фестиваль фітнесу і рекреації. Партнером з харчування фітнес-події стала компанія Herbalife.

Київський Фестиваль фітнесу і рекреації - це унікальна можливість поєднати фундаментальну наукову базу Національного університету фізичного виховання і спорту України з драйвом і енергією найактуальніших програм, які представляють на ринку кращі фітнес-клуби країни. Учасники Фестивалю змогли підвищити рівень кваліфікації, познайомитись з новими фітнес-програмами та обладнанням, знайти талановитих співробітників і нових партнерів.

Київський Фестиваль фітнесу і рекреації зібрав на майстер-класах, лекціях і ярмарку вакансій найкращих українських експертів у сфері спорту, фітнесу та спортивного харчування, а також студентів. Експерт у галузі збалансованого харчування компанія Herbalife забезпечила учасників Фестивалю повноцінним харчуванням - в зонах проведення майстер-класів працювали дві станції харчування Herbalife. Для швидкого та якісного поповнення запасів сил та енергії фітнес-професіонали та студенти надавали перевагу протеїновому коктейлю Формула 1. За час проведення Фестивалю учасники випили понад 800 порцій коктейлю. Також значною популярністю серед учасників заходу користувалися протеїнові батончики Herbalife та ізотонічний напій H3OPro.

Тетяна Серебряник, директор компанії «Herbalife Україна», прокоментувала партнерство з Київським Фестивалем фітнесу та рекреації: «В основі нашого партнерства – спільна мета із просування здорового способу життя, який неможливий без збалансованого харчування та заняття спортом. Ми раді, що багато учасників Фестивалю змогли підібрати собі протеїнові коктейлі та протеїнові батончики за смаком».

Київський Фестиваль фітнесу і рекреації відвідав спеціально запрошений гість - український професійний атлет і телеведучий, президент «Федерації стронгмену України», володар титулу «Найсильніша людина планети» і 14 рекордів Гіннеса, експерт бренду Herbalife - Сергій Конюшок. Він розповів учасникам Фестивалю про прості, але важливі правила харчування під час заняття спортом, а також спільно з призером турнірів зі стронгмену Юрієм Лагутіном провів серед учасників Фестивалю силовий конкурс, переможці якого отримали цінні призи від компанії Herbalife - спортивні пляшки, протеїнові батончики та футболки.

«Всі люди, які займаються спортом, повинні правильно організувати своє харчування до, під час, та після занять, - порадив Сергій Конюшок. - Важливо забезпечувати організм достатньою кількістю білку, необхідного для відновлення і побудови м'язової маси, а також своєчасно відновлювати водно-сольовий баланс під час тренування. З цим чудово справляються продукти Herbalife, такі як протеїновий коктейль Формула 1, протеїнові батончики, а також інноваційний ізотонічний напій H3OPro».

Спортивне спонсорство є частиною глобальної стратегії компанії Herbalife, спрямованої на просування здорового і активного способу життя. Протягом 2008-2013 рр.. компанія Herbalife виступила спонсором більше 150 спортивних заходів міжнародного та регіонального масштабу. Експерти компанії спільно з фахівцями в галузі спортивної медицини розробляють програми харчування гравців для підтримки їх найкращої фізичної форми і ефективного відновлення після навантажень. Компанія є спонсором з харчування більше 25 провідних футбольних клубів світу, включаючи такі яскраві команди, як «Спартак-Москва» (Росія), «Шахтар» (Україна), і титульним спонсором футбольної команди Вищої ліги «Лос-Анджелес Гелексі» (США). З 2013 року Посланниця бренду Herbalife в Росії і країнах СНД є заслужений майстер спорту з художньої гімнастики, чемпіонка світу в командному заліку, дворазова чемпіонка Європи в командному заліку, шестиразова володарка кубка світу, Срібний призер світових ігор у Акіта (Японія), учасниця рейтингу «TOP-100» найкрасивіших дівчат планети, володарка призу Американської Торгової палати «За краще повернення в спорт», міжнародний посол олімпійського руху Сочі-2014, спортивний коментатор і телеведуча Ляйсан Утяшева.