Україна обирає Herbalife: компанія отримала дві нагороди «Вибір року»

Herbalife перемогла у двох номінаціях престижного фестивалю-конкурсу «Вибір року — 2015»: «Дієтичні добавки року» й «Програма для корекції та зниження маси тіла».

Київ, 25 листопада 2015 р. — Компанія «Herbalife Україна», світовий лідер у галузі продуктів збалансованого харчування, була удостоєна нагород Міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір року — 2015» у номінаціях «Програма для корекції та зниження маси тіла» (другий рік поспіль) і «Дієтичні добавки року» (третій рік поспіль). Нагороди «Вибір року — 2015» свідчать про високу оцінку продукції Herbalife українськими споживачами. Конкурс щорічно визначає кращі в масштабах країни товари та послуги шляхом всеукраїнського дослідження споживчих переваг та експертної оцінки якості товарів.

Пам'ятні знаки «Вибір року» були вручені директору компанії «Herbalife Україна» Тетяні Серебряник на урочистій церемонії нагородження, яка відбулася 21 листопада 2015 року в Києві.

Herbalife вже більш ніж 30 років створює та реалізує методом прямих продажів широкий асортимент продуктів для збалансованого харчування, контролю ваги та персонального догляду. Отримані нагороди «Вибір року» підтвердили лідируючі позиції компанії в цій області.

Програма Herbalife для корекції маси тіла заснована на бестселері компанії — протеїновому коктейлі «Формула 1», а також протеїновій суміші «Формула 3». Маючи мінімум калорій, порція коктейлю містить 17 г білка, який забезпечує почуття ситості протягом кількох годин. Таким чином, коктейль допомагає скинути зайві кілограми без болісних нападів голоду та шкоди для здоров'я.

Дієтичні добавки Herbalife збагачують раціон вітамінами, мінералами, харчовими волокнами та іншими важливими живильними речовинами. Ті, хто хочуть мати достатньо сил і енергії протягом усього дня, знайдуть для себе продукти за смаком серед великого асортименту добавок Herbalife.

«Для нас велика честь третій рік поспіль удостоюватися таких престижних нагород, як «Вибір року». Завдяки зусиллям Незалежних Партнерів Herbalife в нашій країні зростає популярність здорового способу життя та збалансованого харчування, тому дуже багато українців знають і люблять продукти Herbalife, — коментує директор «Herbalife Україна» Тетяна Серебряник. — Всесвітньо відомі наукові організації регулярно проводять дослідження наших продуктів, підтверджуючи їхню ефективність для корекції ваги. Ми раді, що якість продукції Herbalife так само високо оцінив і український споживач».

Міжнародний фестиваль-конкурс «Вибір року» — це щорічний загальнонаціональний проект для визначення та подальшої популяризації кращих в Україні товарів і послуг у різних категоріях. Його переможці визначаються за допомогою маркетингового дослідження споживчих уподобань, яке проводить компанія TNS. Результати конкурсу підтверджуються міжнародним аудитом від компанії Deloitte.

Про компанію Herbalife Ltd.

Herbalife – це міжнародна компанія, що спеціалізується на розробці й виробництві продуктів для збалансованого харчування та здорового способу життя. Herbalife була заснована в Лос-Анджелесі у 1980 році й сьогодні працює більш ніж у 90 країнах по всьому світу.

Широкий спектр продуктів для збалансованого харчування, контролю ваги та персонального догляду компанії Herbalif мають у своїй основі передові наукові розробки в галузі дієтології, нутриціології та косметології. Herbalife допомагає людям боротися із зайвою вагою та правильно доглядати за собою, розробляючи високоякісні продукти, надаючи персональний сервіс освітніх послуг і створюючи атмосферу, яка надихає споживачів дотримуватися звичок здорового харчування, вести активний спосіб життя, грамотно й ефективно піклуватися про зовнішність.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Вікторія Рибченко
Тел.: +38044 393 77 51
e-mail: victoriary@herbalife.com

Агентство O2PR
Роман Авраменко
Тел:+38044 545 77 07
Моб. тел.: +38050 252 20 30
e-mail: herbalife@o2pr.com.ua