Успіх партнерства Herbalife та «Шахтаря»: донецький клуб виграв Суперкубок України

Київ, 25 липня 2014 р. — Компанія Herbalife, офіційний партнер із харчування футбольного клубу «Шахтар» (Донецьк), рада привітати команду з виграшем нового трофея. Суперкубок України став уже п'ятим трофеєм, виграним командою за час партнерства «Шахтаря» і Herbalife.

Контракт про співпрацю між ФК «Шахтар» і Herbalife був укладений у грудні 2012 року. Компанія надає гравцям «Шахтаря» спортивне харчування HERBALIFE24, яке забезпечує організм футболіста всім необхідним перед грою, підвищує витривалість під час матчів і тренувань, а також сприяє швидкому відновленню після фізичних навантажень.

«До раціону гравців «Шахтаря» були включені продукти лінійки спортивного харчування HERBALIFE24. З їхньою допомогою стало легше контролювати та направляти у потрібне русло фізичну форму футболістів. Особливо можу відзначити ізотонічний білково-вуглеводний напій «Підвищення витривалості», завдяки якому у спортсменів з'явилися відчутні додаткові резерви, — коментує начальник медичної служби ФК «Шахтар» Артур Глущенко. — Загалом, збалансоване харчування футболістів відіграє величезну роль у досягненні спортивних результатів. Підтвердженням тому є наші перемоги в чемпіонаті України та гідна гра в єврокубках. І в цих успіхах, звичайно ж, є частка заслуги компанії Herbalife — нашого партнера з харчування».

Продуктова лінія HERBALIFE24

П'ять унікальних продуктів лінії HERBALIFE24 розроблені з урахуванням особливих потреб організму до, під час і після тренувань, щоб допомогти досягти оптимального результату. Продукти HERBALIFE24 роблять заняття спортом ефективнішими, а фізичне відновлення більш швидким.

До продуктової лінії HERBALIFE24 входять:

  • «Формула 1 Спорт» — протеїновий коктейль для збалансованого харчування спортсменів-професіоналів і любителів, які регулярно займаються в тренажерному залі, а також спортсменів, які контролюють свою вагу.
  • «Гідратація» — гіпотонічний низькокалорійний напій з електролітами та вітамінами групи В для ефективного відновлення водно-сольового балансу протягом дня.
  • «Підвищення витривалості» — ізотонічний білково-вуглеводний напій для поліпшення показників витривалості під час високоінтенсивних і тривалих тренувань.
  • «Відновлення витривалості» — білково-вуглеводний напій з L-глутамином і L-карнітином для підтримки синтезу глікогену та білка в м'язах, а також прискореного відновлення м'язів після аеробного навантаження.
  • «Відновлення сили» — відновлюючий коктейль з L-глутамином і амінокислотами з високим вмістом білків і вуглеводів для прискорення відновлення м'язів та їх нарощування після силового тренування.

Про компанію Herbalife Ltd.

Herbalife — міжнародна компанія, що здійснює діяльність в індустрії здорового способу життя. Компанія була заснована 1980 рокуі в Лос-Анджелесі й сьогодні працює більш ніж у 90 країнах світу, в тому числі в Україні. Акції Herbalife котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE: HLF). У компанії працюють більше 7 тис. співробітників, обсяг чистої виручки у 2013 році становив $ 4,8 млрд.

Herbalife допомагає людям боротися із зайвою вагою і нездоровими звичками харчування, розробляючи високоякісні продукти та надаючи персональний сервіс освітніх послуг в області збалансованого харчування. А також створюючи атмосферу, яка надихає наших споживачів дотримуватися здорового харчування, контролювати свою вагу та вести активний і здоровий спосіб життя.

За додатковою інформацією звертайтеся:
Ганна Поповченко
Тел.: +38044 393 77 51
e-mail: annapo@herbalife.com

Агентство O2PR
Роман Авраменко
Тел: +38044 545 77 07
Моб. тел.: +38093 145 39 39
e-mail: herbalife@o2pr.com.ua