Компанія Herbalife відкрила найбільшу за свою історію виробничу площадку

У відповідь на зростаючий по всьому світу попит на свої продукти Herbalife запустила в США масштабний Центр інновацій та виробництва.

Лос-Анджелес, США, січень 2015 р. – Компанія Herbalife, світовий лідер у галузі продуктів збалансованого харчування, істотно розширила свої виробничі потужності, відкривши Центр інновацій та виробництва (Herbalife Innovation and Manufacturing, HIM) у місті Уінстон-Салем, США. Підприємство площею 74 тис. кв. м стало найбільшим виробничим об'єктом Herbalife за всю історію. Відкриття Центру інновацій та виробництва знаменує собою чергове досягнення Herbalife на шляху до мети стати кращим у світі виробником продуктів збалансованого харчування.

Центр працює у повній відповідності з концепцією Herbalife Seed to Feed («Від насінини до кінцевого споживача»). Суворий контроль якості здійснюється на всіх етапах виробництва, починаючи з відбору сировини. В даний час на підприємстві вже виробляються різні продукти для збалансованого харчування, такі як флагманський протеїновий коктейль «Формула-1», концентрат «Гербал Алое», а також трав'яні напої. Продукція, випущена на підприємстві в Уінстон-Салемі, експортуватиметься більш ніж у 50 країн світу. Планується, що Центр вийде на повну виробничу потужність до кінця 2015 року.

«Відкриття Центру інновацій та виробництва стало відповіддю на стабільне підвищення попиту на продукцію Herbalife. Таке зростання спостерігається більш ніж у 90 країнах світу, включаючи Україну, де наша компанія щорічно збільшує обсяги продажів продукції збалансованого харчування, – коментує директор «Herbalife Україна» Тетяна Серебряник. – У Центрі інновацій та виробництва знайшли своє втілення знання й досвід, які компанія накопичила протягом десятиліття своєї роботи, а також новітні технології. Нове підприємство Herbalife можна з упевненістю назвати одним з найбільш передових у всій індустрії продуктів харчування».

Підприємство повністю відповідає вимогам діючих у США Правил організації виробництва та контролю якості продукції стосовно біологічних добавок і харчових продуктів. Окрім того, нова виробнича площадка отримала сертифікацію за стандартами NSF – незалежного некомерційного органу, діяльність якого спрямована на розробку стандартів і сертифікацію косметичної, харчової та сільськогосподарської галузей. Отримання цієї сертифікації гарантує, що продукти, випущені на підприємстві в Уінстон-Салемі, відповідають найсуворішим вимогам стандартів, які стосуються захисту здоров'я.

Факти про Центр інновацій та виробництва Herbalife в Уінстон-Салемі:

  • У підприємство було інвестовано $130 млн.
  • Площа підприємства становить 74 тис. кв. м, що можна порівняти з 2090 баскетбольними майданчиками або 16 полями для американського футболу.
  • Проектна потужність виробництва – 150 млн одиниць продукції на рік, або 600 тис. на день.
  • ідприємство може виробляти 16 тис. 750-грамових упаковок коктейлю «Формула 1» на годину.
  • На підприємстві використовуються енергоефективне світлодіодне освітлення та вбудована система водоочищення. Обробка води за допомогою подібної системи дозволяє перед скиданням води привести її до рН-нейтрального стану.

Про компанію Herbalife Ltd.

Herbalife — міжнародна компанія, що здійснює діяльність в індустрії здорового способу життя. Компанія була заснована 1980 року в Лос-Анджелесі й сьогодні працює більш ніж у 90 країнах світу, в тому числі в Україні. Акції Herbalife котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE: HLF). У компанії працюють більше 7 тис. співробітників, обсяг чистої виручки у 2013 році становив $ 4,8 млрд.

Herbalife допомагає людям боротися із зайвою вагою та нездоровими звичками харчування, розробляючи високоякісні продукти й надаючи персональний сервіс освітніх послуг в області збалансованого харчування. А також створюючи атмосферу, яка надихає наших споживачів дотримуватися здорового харчування, контролювати свою вагу та вести активний і здоровий спосіб життя.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Ганна Поповченко
Тел.: +38044 393 77 51
e-mail: annapo@herbalife.com     

Агентство O2PR
Роман Авраменко
Тел:  +38044 545 77 07
Моб. тел.: +38093 145 39 39
e-mail: herbalife@o2pr.com.ua