Herbalife спільно із зірками великого спорту популяризує ідеї збалансованого харчування на XVI фітнес-конвенції Nike

Herbalife проведе навчальні майстер-класи для учасників одного з наймасовіших фітнес-заходів в Україні, де розповість про роль збалансованого харчування для активного та здорового способу життя.

Київ, 25 березня 2015 р. — Компанія Herbalife виступить генеральним партнером однієї з наймасштабніших фітнес-подій у країні — щорічної фітнес-конвенції Nike. XVI фітнес-конвенція Nike відбудеться в Києві 28–29 березня й збере любителів фітнесу та кращих інструкторів України та світу.

У лаунж-зоні Herbalife всі бажаючі зможуть поспілкуватися з видатними спортсменами, а також з експертами компанії, які розкажуть про роль збалансованого харчування для досягнення високих результатів та оптимальної фізичної форми. З цією метою в лаунж-зоні будуть організовані зустрічі зі світовим рекордсменом із силового екстриму Сергієм Конюшком і легендою української легкої атлетики Оленою Говоровою. Кожен зможе сфотографуватися із зірками спорту. Причому всі відвідувачі, які завантажили фото в Instagram із хештегом #herbalfeUA, тут же отримають їх у роздрукованому вигляді для автограф-сесії зі спортсменами.

У перервах між майстер-класами учасники фітнес-конвенції зможуть відновити сили в лаунж-зоні Herbalife за допомогою продуктів спортивного харчування HERBALIFE24 і бестселера компанії — протеїнового коктейлю «Формула 1».

Крім того, щоб залучити якомога більше людей до активного та здорового способу життя, цього року компанія запрошує всіх бажаючих безкоштовно відвідати перший майстер-клас фітнес-конвенції — Oxygen Workout от Herbalife, який проходитиме з 9:00 до 9:50 у суботу 28 березня.

«Один із глобальних пріоритетів Herbalife — підтримка та розвиток здорового й активного способу життя. Тому наша компанія рада виступити генеральним партнером фітнес-конвенції Nike вже шостий рік поспіль. Впевнені, що в рамках цієї події ми привернемо увагу великої кількості прихильників фітнесу до важливості збалансованого харчування для ефективного досягнення спортивних цілей і підтримки повноцінного активного способу життя», — коментує Тетяна Серебряник, директор Herbalife в Україні.

XVI фітнес-конвенція Nike відбудеться в київському клубі здорових задоволень «5 Елемент». Під час заходу в кількох залах клубу буде проведено цілу низку майстер-класів і тренувань від провідних світових та українських експертів у галузі спорту та фітнесу. Детальна програма фітнес-конвенції доступна за цим посиланням.

Попередня XV фітнес-конвенція Nike відбулася у вересні 2014 року й зібрала близько 900 фітнес-ентузіастів. Протягом двох днів для учасників майстер-класів було приготовлено майже 1800 порцій протеїнового коктейлю Herbalife «Формула 1».

Про компанію Herbalife Ltd

Herbalife – міжнародна компанія, що здійснює діяльність в індустрії здорового способу життя. Компанія була заснована 1980 року в Лос-Анджелесі й сьогодні працює більш ніж у 90 країнах світу, в тому числі в Україні. Акції Herbalife котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE: HLF). У компанії працюють більше 7 тис. співробітників, обсяг чистої виручки у 2013 році становив $ 4,8 млрд.

Herbalife допомагає людям боротися із зайвою вагою та нездоровими звичками харчування, розробляючи високоякісні продукти й надаючи персональний сервіс освітніх послуг в області збалансованого харчування. А також створюючи атмосферу, яка надихає наших споживачів дотримуватися здорового харчування, контролювати свою вагу та вести активний і здоровий спосіб життя.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Ганна Поповченко
Тел.: +38 044 393 77 51
e-mail: annapo@herbalife.com

Агентство O2PR
Роман Авраменко
Тел:  +38 044 545 77 07
Моб. тел.: +38 093 145 39 39
e-mail: herbalife@o2pr.com.ua