Експертом Herbalife стала легенда української легкої атлетики Олена Говорова

Компанія Herbalife об'єднає зусилля з Оленою Говоровою щодо популяризації здорового й активного способу життя в Україні.

Київ, 29 квітня 2015 р. — Компанія Herbalife, світовий лідер у сфері виробництва продуктів збалансованого харчування, оголосила про початок співпраці із заслуженим майстром спорту України з легкої атлетики Оленою Говоровою. В якості експерта Herbalife Олена сприятиме формуванню в українському суспільстві культури здорового способу життя та збалансованого харчування.

«Я цілком поділяю ініціативи Herbalife з просування здорового й активного способу життя. Мені імпонує комплексний підхід компанії до цього процесу, який включає в себе мотивацію, підтримку, навчання, формування спільноти однодумців, впровадження інновацій через продукти збалансованого харчування, — зазначає Говорова. — Я готова ділитися своїм досвідом і знаннями, щоб внести свій внесок у популяризацію активного способу життя, ставши експертом Herbalife».

«Олена Говорова — відома спортсменка та телеведуча, якій близькі цінності бренду компанії Herbalife. Вона дає чудовий приклад для наслідування всім, хто прагне вести здоровий і активний спосіб життя. Ми впевнені, що наша співпраця буде плідною», — коментує директор «Herbalife Україна» Тетяна Серебряник.

Під час своєї спортивної кар'єри Олена Говорова спеціалізувалася на стрибках у довжину та потрійному стрибку. Вона брала участь у трьох Олімпіадах (1996, 2000 і 2004 років) і п'яти поспіль чемпіонатах світу з легкої атлетики (з 1995 по 2003 роки). Олена виборола бронзову медаль у потрійному стрибку на Олімпіаді-2000 в Сіднеї, також бронзу — на чемпіонаті світу з легкої атлетики 1997 року в Афінах і двічі перемагала на універсіадах: у 1997 і 1999 роках.

Після завершення спортивної кар'єри Говорова активно зайнялася громадською діяльністю та популяризацією спорту в Україні. Вона веде спортивні програми на телебаченні, організовує різноманітні спортивні заходи, працює над соціальним проектом допомоги дітям з неблагополучних сімей разом із Національним олімпійським комітетом України. За свої спортивні досягнення та внесок у розвиток фізичної культури в країні Олена була удостоєна Ордена княгині Ольги всіх трьох ступенів.

Співпраця з відомими спортсменами — частина глобальної стратегії Herbalife з просування здорового способу життя. Компанія виступає партнером більш ніж 100 команд і спортсменів по всьому світу, в тому числі зірки світового футболу Кріштіану Роналду, олімпійських чемпіонів у різних дисциплінах, відомих футбольних клубів, серед яких ФК «Шахтар» (Україна). У ролі експерта Herbalife в Україні виступає також світовий рекордсмен із силового екстриму Сергій Конюшок.

О компании Herbalife Ltd. Про компанію Herbalife Ltd.

Herbalife — міжнародна компанія, що здійснює діяльність в індустрії здорового способу життя. Компанія була заснована 1980 року в Лос-Анджелесі й сьогодні працює більш ніж у 90 країнах світу, в тому числі в Україні. Акції Herbalife котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE: HLF). У компанії працюють більше 7 тис. співробітників, обсяг чистої виручки у 2013 році становив $ 4,8 млрд.

Herbalife допомагає людям боротися із зайвою вагою та нездоровими звичками харчування, розробляючи високоякісні продукти й надаючи персональний сервіс освітніх послуг у сфері збалансованого харчування. А також створюючи атмосферу, яка надихає наших споживачів дотримуватися здорового харчування, контролювати свою вагу та вести активний і здоровий спосіб життя.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Вікторія Рибченко
Тел.: +38044 393 77 51
e-mail: victoriary@herbalife.com

Агентство O2PR
Роман Авраменко
Тел:  +38 044 545 77 07
Моб. тел.: +38 093 145 39 39
e-mail: herbalife@o2pr.com.ua