Соєвий білок — здоровий вибір для збалансованого харчування

Білок — це ключовий елемент збалансованого харчування. Серед різних його джерел цілою низкою переваг виділяється соя. Саме соєвий білок був обраний Herbalife в якості основного інгредієнта багатьох продуктів компанії.

Herbalife, світовий лідер у галузі продуктів збалансованого харчування, вже більше тридцяти років використовує соєвий білок у своїх продуктах. У тому числі в бестселері компанії — протеїновому коктейлі Herbalife «Формула 1».

Вибір на користь сої невипадковий: це джерело рослинного білка, який забезпечує організм усіма найважливішими амінокислотами, а також допомагає зберегти та наростити м'язову масу. При цьому, на відміну від джерел тваринних протеїнів, у сої немає насичених жирів і холестерину. Оскільки соєвий білок забезпечує почуття ситості, його можна ефективно застосовувати в програмах для контролю ваги. Варто також зазначити, що під час виробництва своїх продуктів Herbalife витягує з сої лише так званий ізолят білка без будь-яких домішок.

За словами експерта Науково-консультаційної ради Herbalife, дієтолога та гастроентеролога Олександра Мартинчука, «найкращий результат у харчуванні дає поєднання рослинного та молочного протеїнів. Вони доповнюють один одного, і в результаті людина отримує максимально збалансований за амінокислотним складом продукт. Цей принцип рівноваги повністю дотримується у філософії збалансованого харчування компанії Herbalife: коктейль «Формула 1» готується з молоком, об'єднуючи таким чином соєвий і молочний білок».

Herbalife використовує соєві боби максимально високої якості. Компанія працює лише з надійними постачальниками, які розділяють прагнення Herbalife забезпечувати споживачів найбільш якісним соєвим білком.

Заводи Herbalife, де виробляється білковий порошок для коктейлю «Формула 1», — це приклад значних інвестицій у передові технології. Тут знаходяться лабораторії, що оснащені новітнім обладнанням для ідентифікації та аналізу складу інгредієнтів. Виробництво та безпосередньо продукти Herbalife відповідають міжнародним стандартам якості, контролю та безпеки.

Резюмуючи, можна сказати, що поживні властивості та переваги сої дозволяють назвати її одним з найбільш перспективних продуктів на планеті. І вже сьогодні вона широко використовується в продуктах збалансованого харчування Herbalife, допомагаючи людям по всьому світу контролювати масу тіла та вести здоровий спосіб життя.

Про компанію Herbalife Ltd.

Herbalife — міжнародна компанія, що здійснює діяльність в індустрії здорового способу життя. Компанія була заснована 1980 року в Лос-Анджелесі й сьогодні працює більш ніж у 90 країнах світу, в тому числі в Україні. Акції Herbalife котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE: HLF). У компанії працюють більше 7 тис. співробітників, обсяг чистої виручки у 2013 році становив $4,8 млрд.

Herbalife допомагає людям боротися із зайвою вагою та нездоровими звичками харчування, розробляючи високоякісні продукти й надаючи персональний сервіс освітніх послуг у сфері збалансованого харчування. А також створюючи атмосферу, яка надихає наших споживачів дотримуватися здорового харчування, контролювати свою вагу та вести активний і здоровий спосіб життя.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Вікторія Рибченко
Тел.: +38044 393 77 51
e-mail: victoriary@herbalife.com

Агентство O2PR
Роман Авраменко
Тел:+38044 545 77 07
Моб. тел.: +38093 145 39 39
e-mail: herbalife@o2pr.com.ua