Herbalife і Nike розширюють співробітництво у справі популяризації активного способу життя в Україні

Після 10-кілометрової пробіжки центром Києва любителі бігу відновлювали сили за допомогою продуктів лінії HERBALIFE24.

У рамках офіційної співпраці з Nike+ Run Club компанія «Herbalife Україна» виступила партнером із харчування заходу Nike Flash Run. Пробіжка відбулася в рамках глобальної кампанії Get out here бренду Nike, яка закликає любителів фітнесу приділяти більше часу тренуванням на свіжому повітрі за будь-яких погодних умов. Компанія Herbalife залучила до заходу зірок українського спорту та забезпечила учасників спортивним харчуванням HERBALIFE24.

Nike Flash Run відбувся 26 листопада в Києві. Учасники заходу здійснили пробіжку на 5 і 10 км нічним містом, а потім відвідали вечірку по її завершенню. Фітнес-експерти Herbalife Олена Говорова, легенда української легкої атлетики, та Сергій Конюшок, чемпіон світу зі стронгмену, розповіли прихильникам бігу про нюанси збалансованого харчування для спортсменів і провели презентацію лінії HERBALIFE24. Після пробіжки учасники Nike Flash Run відновлювали свої сили за допомогою двох продуктів цієї лінійки спортивного харчування: протеїнового коктейлю «Формула 1 Спорт» і напою «Гідратація».

В одній порції «Формула 1 Спорт» міститься мінімум калорій і 18 грамів білка — матеріалу для відновлення м'язів, а також амінокислота L-глутамін, яка допомагає відновитися після навантажень. Гіпотонічний низькокалорійний напій «Гідратація» з електролітами та вітамінами групи В підтримує водно-сольовий баланс в організмі.

«Я справжній фанат бігу. Він не тільки підтримує мою форму — під час пробіжок я відпочиваю, відволікаюся від повсякденних проблем. Окрім того, біг допомагає мені боротися зі стресами та збагачує організм киснем. Погана погода, сніг або холод не привід відмовляти собі у пробіжці, тому я дуже рада взяти участь у заході, в якому ця ідея визнана найважливішою, — зазначила Олена Говорова. — Також я познайомила любителів бігу з продуктами спортивного харчування HERBALIFE24, які допомагають відновлюватися після тренувань і покращувати результати. Під час пробіжок я завжди п'ю напій «Гідратація».

«Herbalife Україна» вже кілька років співпрацює з компанією Nike у справі просування здорового способу життя в Україні. «Herbalife Україна» шість років поспіль виступає генеральним партнером фітнес-конвенції Nike в Україні, а у жовтні 2015-го оголосила про початок співпраці з клубами Nike+ Run Club і Nike+ Training Club. Ці клуби відкриті для всіх, хто хоче безкоштовно займатися спортом під керівництвом професійних тренерів.

Про компанію Herbalife Ltd.

Herbalife — це міжнародна компанія, що спеціалізується на розробці та виробництві продуктів для збалансованого харчування та здорового способу життя. Herbalife була заснована в Лос-Анджелесі у 1980 році й сьогодні працює більш ніж у 90 країнах по всьому світу.

Широкий спектр продуктів для збалансованого харчування, контролю ваги та персонального догляду від компанії Herbalife мають у своїй основі передові наукові розробки в галузі дієтології, нутриціології та косметології. Herbalife допомагає людям боротися із зайвою вагою та правильно доглядати за собою, розробляючи високоякісні продукти, надаючи персональний сервіс освітніх послуг і створюючи атмосферу, яка надихає споживачів дотримуватися звичок здорового харчування, вести активний спосіб життя, грамотно й ефективно піклуватися про зовнішність.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Вікторія Рибченко
Тел.: +38044 393 77 51
e-mail: victoriary@herbalife.com

Агентство O2PR
Роман Авраменко
Тел:+38044 545 77 07
Моб. тел.: +38050 252 20 30
e-mail: herbalife@o2pr.com.ua