За генерального партнерства Herbalife відбулася науково-практична конференція «Сучасні аспекти раціонального харчування»

11-12 квітня 2013 р. у Києві пройшла VІ науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні аспекти раціонального харчування». Захід проводився з ініціативи Міністерства охорони здоров'я України, Українського НДІ харчування, біотехнології та фармації, Національного медичного університету ім. А.А. Богомольця та Асоціації дієтологів України. Вже втретє генеральним партнером конференції виступила компанія Herbalife - експерт в області збалансованого харчування.

«Сучасні аспекти раціонального харчування» - щорічна і єдина в Україні спеціалізована конференція, присвячена обговоренню актуальних тем харчування, змін у політиці охорони здоров'я, сучасних ефективних дієт і т.д.. Науково-практичний захід орієнтований на широку аудиторію: дієтологів, гастроентерологів, терапевтів, педіатрів, алергологів, ендокринологів, інших фахівців сфери охорони здоров'я.

Директор Державного науково-дослідного центру з проблем гігієни харчування МОЗ України, головний позаштатний дієтолог МОЗ України, Президент Асоціації Дієтологів України, доцент кафедри внутрішньої медицини № 1 Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця, к.м.н. Олег Швець зазначив, що «генеральним партнером конференції вже втретє виступила компанія-експерт у галузі збалансованого харчування - Herbalife. Ми цінуємо це партнерство, оскільки впевнені, що співдружність медичної науки, практики та сучасних технологій створює найкращі умови для просування збалансованого харчування як компонента здорового способу життя серед всього населення України. Цього року ми присвятили конференцію неінфекційним захворюванням - серцево-судинних, онкології, діабету і хронічних захворювань дихальної системи. Щороку в Україні ми втрачаємо через них приблизно півмільйона людей. Харчування - один з головних факторів ризику, тому цього року ми говоримо про те, як повинні харчуватися люди в різні періоди життя, починаючи з харчування мами під час вагітності, і закінчуючи харчуванням літніх людей».

Конференцію відвідали гості з усієї України, ближнього і далекого зарубіжжя. На запрошення компанії Herbalife та Українського НДІ харчування, біотехнології та фармації в конференції взяла участь Доктор Маріон Флехтнер-Морс - керівник дослідницьких груп з питань харчування і ожиріння в Університеті Ульма (Німеччина), професор, фахівець в області дієтології, член Науково-Консультаційної Ради Herbalife . У своїй доповіді Доктор Флехтнер-Морс розповіла про роль збалансованого харчування в профілактиці неінфекційних захворювань: «На неінфекційні захворювання припадає 86% всіх смертей. Серед найвищих факторів ризику розвитку захворювань - неправильне харчування, котре викликає підвищення тиску, надмірну вагу, ожиріння. Лікування ожиріння і супутніх захворювань вкрай необхідне. Одним з методів лікування є структурований план харчування, який легко зрозуміти і якого легко дотримуватися, збалансований за харчовою цінністю, економічний і широко доступний. Дослідження і практика показують, що білкові замінники їжі у вигляді коктейлів є ефективними для зниження маси тіла і її довгострокового контролю».

Тетяна Серебряник, директор компанії «Herbalife Україна», прокоментувала партнерство головної події української області дієтології: «Конференція «Сучасні аспекти раціонального харчування» піднімає актуальні питання збалансованого харчування, що є основою діяльності нашої компанії. Herbalife популяризує серед населення принципи збалансованого харчування та здорового способу життя».

Делегатів також зацікавила доповідь про можливість спеціалізованих продуктів харчування у програмі корекції надлишкової маси тіла та ожиріння Олександра Мартинчука - лікаря-дієтолога, гастроентеролога першої категорії, керівника медичного центру «Здорове харчування», к. м. н., експерта бренду Herbalife. Лікар-дієтолог рекомендував фахівцям високоякісну продукцію Herbalife, котра, відповідно до отриманих результатів пройдених клінічних випробувань, допомагає ефективно знижувати зайву вагу і підтримувати раніше досягнутий результат у зниженні маси тіла.