Herbalife стала лауреатом премії «Здорове харчування - 2013»

Москва, 17 грудня 2013 р. - Компанія Herbalife стала почесним лауреатом щорічної премії «Здорове харчування». Їй було присуджено перемогу в номінації «Функціональне харчування» у категорії «Жителі міста». В урочистій Церемонії нагородження переможців премії взяв участь директор НДІ харчування РАМН, академік, професор, д.м.н. В.А. Тутельян.

Премія «Здорове харчування» - щорічна суспільно вагома нагорода, покликана сприяти залученню уваги населення до проблеми здоров'я та здорового харчування. Організатором конкурсу є Фонд «Соціальні проекти та програми» за підтримки Уряду Москви. Лауреатами премії експерти вибирають компанії, які зробили найбільш істотний внесок у просування ідей, виробництва та реалізації продуктів здорового харчування, розробки і впровадження нових технологій з поліпшення якості харчових інгредієнтів та ін..

Компанія Herbalife представила для участі в конкурсі продукти для збалансованого харчування: Протеїновий коктейль Формула 1, Протеїнова суміш Формула 2, батончики Формула 1 Експрес, Протеїнові батончики, Вівсяно-Яблучний напій і Томатний суп з базиліком. Продукція отримала високу оцінку експертної комісії і була визнана кращою в номінації «Функціональне харчування» для жителів міста.

«Herbalife регулярно бере участь у соціально значущих конкурсах, так як наше головне завдання - підтримувати в суспільстві ідею збалансованого харчування та здорового способу життя. Висока оцінка продукції Herbalife експертами Премії «Здорове харчування» підтверджує актуальність стратегії розвитку компанії в Росії», - коментує подію Ірина Шевченко, директор з маркетингу та зв'язків з громадськістю компанії Herbalife в Росії, Монголії, країнах СНД, Балтії та Ізраїлі.