При партнерстві Herbalife відбувся Медичний спеціалізований форум 2014

12-14 березня 2014 р. у Києві пройшов Медичний спеціалізований форум 2014 - новий формат професійного заходу в Україні для медичної галузі від організатора авторитетної виставки «Охорона здоров'я» - компанії «Прем'єр Експо». У формуванні ділової програми Форуму активну участь взяла «Асоціація дієтологів України». Партнером Форуму виступила компанія Herbalife - експерт в області збалансованого харчування.

У рамках Форуму відбувся науково-практичний симпозіум «Дієта і лікувальне харчування в клінічній практиці», який був розділений на два тематичні блоки: «Дієта і лікувальне харчування» та «Сучасний комплексний підхід до корекції надмірної ваги тіла». Учасники симпозіуму - головні лікарі профільних клінік, лікарі-дієтологи, гастроентерологи, гомеопати, педіатри, фітотерапевти, медичні фахівці, масажисти, фітнес-інструктори, - обговорювали актуальні питання сучасних підходів до корекції надлишкової маси тіла.

«Головною причиною набору ваги у людей визнано порушення балансу між споживаними і витратними калоріями, - говорить головний позаштатний дієтолог МОЗ України, Президент Асоціації Дієтологів України, доцент кафедри внутрішньої медицини №1 Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця, к.м.н. Олег Швець. - Тому дуже важливо звернути увагу громадськості до проблеми правильного харчування. Асоціація дієтологів України цінує партнерство з компанією Herbalife - експертом в області збалансованого харчування. Ми впевнені, що співдружність медичної науки, практики та сучасних технологій створює найкращі умови для просування збалансованого харчування як компоненту здорового способу життя серед всього населення України».

Один зі спікерів симпозіуму - к.м.н., дієтолог, гастроентеролог першої категорії, терапевт, експерт Науково-консультаційної ради Herbalife Олександр Мартинчук кваліфікує ожиріння як епідемію в усьому світі. Він вважає, що найважливіше - це попередження, а не боротьба з наслідками ожиріння. У своїй доповіді на тему «Можливості спеціалізованих продуктів харчування у програмі корекції надлишкової маси тіла» експерт Науково-консультаційної ради Herbalife детально проаналізував переваги та ефективність застосування дієт із включенням білкових замінників їжі в програмах корекції надлишкової маси тіла та ожиріння.

«Застосування білкових замінників їжі в якості часткової заміни їжі є більш ефективним способом зниження і контролю маси тіла, ніж просте обмеження калорій, - говорить А. Мартинчук. - Вибираючи дієту на основі продуктів для збалансованого харчування Herbalife - протеїнового коктейлю «Формула 1» і протеїнової суміші «Формула 3», процес зниження ваги стає комфортним і безпечним. Характерними для даної дієти є відсутність почуття голоду, настільки властивого більшості популярних дієт, безпека для організму, підтверджена в світі 4 клінічними дослідженнями і зручний формат споживання продукту».

За словами директора «Herbalife Україна» Тетяни Серебряник: «Симпозіум «Дієта і лікувальне харчування в клінічній практиці» підняв життєво важливу проблему сучасності - надмірна вага населення. На жаль, кількість людей, котрі страждають від надмірної ваги, не скорочується, а зростає. Основною причиною появи зайвої ваги є неправильне харчування і малорухливий спосіб життя. Компанія Herbalife володіє багаторічним досвідом в області розробки і використанні функціональних продуктів харчування для корекції і контролю ваги, популяризує серед усіх верств населення збалансоване харчування як невід'ємну складову здорового, активного способу життя».