При генеральному партнерстві Herbalife відбулася конференція «Сучасні аспекти раціонального харчування»

28 березня 2014 р. в Києві пройшла VІІ науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні аспекти раціонального харчування». Захід проводився за ініціативи Міністерства охорони здоров'я України, Асоціації дієтологів України та Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця. Вже вчетверте генеральним партнером конференції виступила компанія Herbalife - експерт в сфері збалансованого харчування.

«Сучасні аспекти раціонального харчування» - щорічна і єдина в Україні спеціалізована конференція, присвячена обговоренню актуальних тем харчування, змінам у політиці охорони здоров'я, сучасним ефективним дієтам і багато чому іншому. Науково-практичний захід орієнтований на широку аудиторію: дієтологів, гастроентерологів, терапевтів, педіатрів, алергологів, ендокринологів, та інших фахівців сфери охорони здоров'я.

Директор Державного науково-дослідного центру з проблем гігієни харчування МОЗ України, головний позаштатний дієтолог МОЗ України, Президент Асоціації Дієтологів України, доцент кафедри внутрішньої медицини № 1 Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, к.м.н. Олег Швець зазначив, що «генеральним партнером конференції вже в четвертий раз виступила компанія - експерт у галузі збалансованого харчування - Herbalife. Ми цінуємо це партнерство, оскільки впевнені, що співдружність медичної науки, практики та сучасних технологій створює найкращі умови для просування збалансованого харчування як компонента здорового способу життя серед всього населення України. Цього року ми присвятили конференцію профілактиці неінфекційних захворювань, а також дієтичному і лікувальному харчуванню. Сьогодні неінфекційні захворювання, зокрема атеросклероз, ішемічна хвороба серця та судинно-мозкові захворювання є головною проблемою охорони здоров'я в Україні. Здорове харчування відіграє дуже важливу роль у профілактиці неінфекційних захворювань. Тому ми говоримо про основні організаційні та практичні аспекти пріоритетів дієтичного та лікувального харчування».

Делегатів також зацікавила доповідь про значення споживання харчових волокон для профілактики неінфекційних захворювань доктора Олександра Мартинчука - лікаря-дієтолога, гастроентеролога першої категорії, терапевта, експерта Науково-консультаційної ради Herbalife. Доктор зазначив, що «сьогодні харчові волокна розглядаються не як баласт, а як дуже важливий і необхідний компонент здорового харчування. Щодня ми недоотримуємо величезну кількість ключових біологічно активних компонентів, серед яких і харчові волокна. Сучасна людина отримує в день близько 16-18 г харчових волокон, при нормі в 25 г. Готове рішення пропонує компанія Herbalife - Вівсяно-Яблучний напій. У його складі 100 % натуральний комплекс натуральних харчових волокон, необхідних для щоденної підтримки травної системи. Одна порція напою забезпечує 20 % добової потреби організму в харчових волокнах, і при цьому містить менше 15 ккал, що особливо важливо для тих, хто дотримується дієти і контролює свою вагу».

Тетяна Серебряник, директор компанії «Herbalife Україна», прокоментувала партнерство головної події української галузі дієтології: «цього року на конференції «Сучасні аспекти раціонального харчування» була піднята життєво важлива проблема сучасності - дієтичне і лікувальне харчування. На жаль, кількість людей в нашій країні, що страждають зайвою вагою, не скорочується, а зростає. Що призводить до проблем зі здоров'ям. Основною причиною появи зайвої ваги є неправильне харчування і малорухливий спосіб життя. Компанія Herbalife володіє багаторічним досвідом у галузі розробки та використання функціональних продуктів харчування для корекції і контролю ваги (http://herbalife.ua/science/clinic/), популяризує серед усіх верств населення збалансоване харчування як невід'ємну складову здорового, активного способу життя».