Herbalife - Генеральний партнер конференції «Сучасні аспекти раціонального харчування»

11-12 квітня 2013 року в Києві пройде головна подія галузі дієтології України - VІ науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні аспекти раціонального харчування». Захід проводиться за ініціативи Міністерства охорони здоров'я України, Українського НДІ харчування, біотехнології та фармації, Національного медичного університету ім. А.А. Богомольця та Асоціації дієтологів України. Генеральний партнер конференції - компанія Herbalife.

Директор Державного науково-дослідного центру з проблем гігієни харчування МОЗ України, головний позаштатний дієтолог МОЗ України, Президент Асоціації Дієтологів України, доцент кафедри внутрішньої медицини № 1 Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця, к.мед.н. Олег Швець зазначив, що: «Сучасні аспекти раціонального харчування» - щорічна і єдина в нашій країні спеціалізована конференція, присвячена обговоренню актуальних тем харчування, змін у політиці охорони здоров'я, сучасних ефективних дієт і так далі. Запланований науково-практичний захід орієнтований на широку аудиторію, а саме: дієтологів, гастроентерологів, терапевтів, педіатрів, алергологів, ендокринологів, інших фахівців сфери охорони здоров'я з усієї України та гостей з Євросоюзу».

«Генеральним партнером нашого заходу традиційно виступає компанія Herbalife, яка є визнаним світовим лідером у галузі збалансованого харчування. Ми дуже цінуємо це партнерство і вважаємо, що співдружність медичної науки, практики та сучасних технологій створює найкращі умови для просування здорового харчування, як компонента здорового способу життя, серед фахівців різних медичних спеціальностей і всього населення України».

Для участі у конференції до Києва приїде спеціально запрошений гість Доктор Маріон Флехтнер-Морс - керівник дослідницьких груп з питань харчування і ожиріння в Університеті Ульма (Німеччина), професор, фахівець галузі дієтології, член Науково-Консультаційної Ради Herbalife. Доктор Маріон у своїй доповіді торкнеться важливих та актуальних питань, котрі стосуються «Ролі збалансованого харчування в профілактиці неінфекційних захворювань».

Також з доповіддю «Можливості спеціалізованих продуктів харчування у програмі корекції надлишкової маси тіла та ожиріння» виступить доктор Олександр Мартинчук - лікар-дієтолог, гастроентеролог першої категорії, керівник медичного центру «Здорове харчування», к. мед.н., експерт бренду Herbalife.

Крім цього, в рамках конференції пройдуть цікаві та актуальні доповіді, лекції, симпозіуми, під час яких розглядатимуться питання ожиріння і шляхи вирішення проблеми, особливості харчування людей в певні періоди життя, визначаться здорові та нездорові продукти харчування з точки зору доказової медицини та багато інших важливих тем.

За словами директора «Herbalife Україна» Тетяни Серебряник: «Конференція «Сучасні аспекти раціонального харчування» піднімає актуальні питання правильного, здорового і збалансованого харчування, чим дуже близька принципам і поглядам Herbalife, тому що наша компанія активно просуває і популяризує серед усіх верств населення здоровий спосіб життя, особливо - правильне харчування».

Під час заходу учасники дізнаються про останні наукові розробки компанії Herbalife в галузі функціонального харчування, а також зможуть самостійно оцінити продукти збалансованого харчування Herbalife.

Ознайомитися з науковою програмою конференції, вимогами до підготовки доповідей можна на інтернет-сайті Українського НДІ харчування за адресою www.niipitan.com.ua в розділі «Конференція».