Компанія Herbalife забезпечила повноцінне харчування учасників XIV Фітнес-Конвенції Nike

З 23 по 24 березня 2013 року в київському клубі здорових задоволень «5 Елемент» під слоганом «You can - You will» пройшла XIV Фітнес-Конвенція Nike. Вже четвертий раз Генеральним партнером з харчування фітнес-події загальнонаціонального масштабу стала компанія Herbalife.

У центральних зонах спортклубу працювали дві станції збалансованого харчування Herbalife. Для швидкого і якісного поповнення запасів сил і енергії фітнес-професіонали та ентузіасти надавали перевагу протеїновим коктейлям Формула 1 - спеціалізованим продуктам харчування. За час Конвенції гостями з країн ближнього і далекого зарубіжжя було випито понад 2000 коктейлів. Також великою популярністю серед учасників Конвенції користувалися протеїнові батончики Herbalife та ізотонічний напій H3OPro.

Тетяна Серебряник, директор компанії «Herbalife Україна», прокоментувала партнерство з Фітнес-Конвенцією Nike: «В основі нашого партнерства лежить спільна мета з популяризації здорового способу життя, котрий неможливий без збалансованого харчування та заняття спортом. Ми раді, що цього року багато учасників Конвенції змогли підібрати собі протеїнові коктейлі та протеїнові батончики до смаку».

Компанія Herbalife і Фітнес-Конвенція Nike щорічно збирають на семінарах, презентаціях та майстер-класах кращих світових, українських та російських експертів у сфері спорту, фітнесу та спортивного харчування. Цього року Конвенція зробила основний акцент на програми Mind Body і функціональний тренінг. Тренування з гімнастики, пілатесу, йоги, хореографії, степ-аеробіки проходили паралельно відразу в декількох залах.

XIV Фітнес-Конвенцію Nike відвідав спеціально запрошений гість - український професійний атлет і телеведучий, президент «Федерації стронгменів України», володар титулу «Найсильніша людина планети» і 14 рекордів Гіннеса, експерт бренду Herbalife - Сергій Конюшок.

Сергій Конюшок розповів учасникам Конвенції про прості, але важливі правила харчування для фітнес-ентузіастів: «Всі люди, котрі займаються спортом, повинні правильно організувати своє харчування до, під час, і після занять. Важливо забезпечувати організм достатньою кількістю білку, необхідного для відновлення і побудови м'язової маси, а також своєчасно відновлювати водно-сольовий баланс під час тренування. З цим чудово справляються продукти Herbalife, такі як протеїновий коктейль Формула 1, протеїнові батончики, а також інноваційний ізотонічний напій H3OPro».

Спортивне спонсорство є частиною глобальної стратегії компанії Herbalife, спрямованої на просування здорового та активного способу життя. Herbalife підтримує більше 100 спортивних заходів у всьому світі. Співпрацює з більш ніж 150 провідними спортсменами, серед яких Ліонель Мессі - «Кращий футболіст світу 2009, 2010, 2011, 2012 років» (за версією FIFA), Аттіла Вайда - Олімпійський чемпіон з веслування на каное, Таня Каньотто - Чемпіонка Європи зі стрибків у воду, Сергій Конюшок - Чемпіон світу з силового екстриму 2012. Експерти компанії спільно з фахівцями в галузі спортивної медицини розробляють програми харчування гравців для підтримки їх найкращої фізичної форми та ефективного відновлення після навантажень. Herbalife виступає партнером з харчування 25 футбольних клубів: «Барселона», «ЛА Гелаксі», «Спартак» (Москва), «Шахтар» (Донецьк) та інших.