Компанія Herbalife виступить генеральним партнером з харчування XIV Фітнес-Конвенції Nike

Генеральним партнером з харчування фітнес-події загальнонаціонального масштабу вже четвертий раз поспіль стане компанія Herbalife. XIV Фітнес-Конвенція Nike пройде під слоганом «You can - You will» з 23 по 24 березня 2013 року в київському клубі здорових задоволень «5 Елемент».

Щоб допомогти учасникам конвенції повірити в себе і зробити правильний вибір на користь здорового харчування в центральних зонах клубу будуть розміщені станції збалансованого харчування Herbalife. У рамках програми з популяризації здорового способу життя компанія представить свої розробки в області збалансованого та спортивного харчування гостям з Європи, Америки та країн СНД.

Слідуючи загальній меті залучення уваги громадськості до питання здорового способу життя, компанія Herbalife і Фітнес-Конвенція Nike збере на семінарах, презентаціях та майстер-класах кращих світових, українських та російських експертів у сфері спорту, фітнесу та спортивного харчування. Конвенція в цьому році робить основний акцент на програми Mind Body і функціональний тренінг. Тренування з гімнастики, пілатесу, йоги, хореографії, степ-аеробіки та інших популярних напрямків фітнесу будуть проходити паралельно відразу в декількох залах.

Для участі в XIV Фітнес-Конвенції Nike в Київ приїжджає спеціально запрошений гість - Саманта Клейтон, експерт з фітнесу, сертифікований тренер Американської асоціації аеробіки та фітнесу (AFAA) і Міжнародної асоціації спортивних наук (ISSA), консультант Herbalife. Захід також відвідає український атлет і телеведучий, президент «Професійної Ліги стронгменів України», володар титулу «Найсильніша людина планети» і 14 рекордів Гіннеса, експерт бренду Herbalife - Сергій Конюшок. В рамках XIV Фітнес-Конвенції Nike відбудеться семінар на тему «Спортивне харчування і його роль в досягненні високих результатів» для фітнес професіоналів від Саманти Клейтон і Сергія Конюшка, по закінченню якого всі бажаючі зможуть відвідати фітнес-тренінг від Саманти Клейтон.

Всі учасники XIV Фітнес-Конвенції Nike зможуть пригоститися на станціях збалансованого харчування Herbalife протеїновими коктейлями і батончиками Формула 1 - спеціалізованими продуктами харчування, котрі вважаються повноцінним прийомом здорової їжі. Вони містять білок, клітковину, вітаміни і мінерали, схвалені спортсменами-професіоналами, рекомендовані всім любителям спорту.

Тетяна Серебряник, директор компанії «Herbalife Україна», коментує партнерство з Фітнес-Конвенцією Nike: «Наша компанія четвертий рік поспіль виступить генеральним партнером конвенції з харчування. В основі нашого партнерства закладена спільна мета з просування здорового способу життя, який неможливий без збалансованого харчування та заняття спортом. Конвенція щорічно збирає провідних експертів у сфері фітнесу та спортивного харчування, надає гостям можливість побачити і спробувати кращі пропозиції в індустрії здорового способу життя. Цього року ми хочемо представити учасникам конвенції протеїнові коктейлі та батончики Формула 1. Кожен з професіоналів та ентузіастів спорту вибере собі збалансоване харчування до смаку!».

Спортивне спонсорство є частиною глобальної соціальної програми компанії Herbalife, спрямованої на просування здорового та активного способу життя. Herbalife підтримує більше 100 спортивних заходів у всьому світі. Співпрацює з більш ніж 150 провідними спортсменами, серед яких Ліонель Мессі - «Кращий футболіст світу 2009, 2010, 2011, 2012 років» (за версією FIFA), Аттіла Вайда - Олімпійський чемпіон з веслування на каное, Таня Каньотто - Чемпіонка Європи зі стрибків у воду, Сергій Конюшок - Чемпіон світу з силового екстриму 2012. Експерти компанії спільно з фахівцями в області спортивної медицини розробляють програми харчування гравців для підтримки їх найкращої фізичної форми та ефективного відновлення після навантажень. Herbalife виступає партнером з харчування 25 футбольних клубів: «Барселона», «ЛА Гелаксі», «Спартак» (Москва), «Шахтар» (Донецьк) та інших.