Компанія Herbalife стала членом Асоціації дієтологів України

В січні 2013 року компанія «Herbalife Україна» стала членом Асоціації дієтологів України. Членство в Асоціації – це визнання професійним співтовариством значущості компанії Herbalife і високої якості її продукції.

В рамках членства в Асоціації дієтологів України компанія Herbalife спільно із партнерами продовжить реалізовувати основне завдання – популяризацію здорового способу життя та правильного харчування.

«В Україні темі здорового збалансованого харчування приділяється дуже мало уваги, – відмічає директор «Herbalife Україна» Тетяна Серебряник. – Часто об’єктивна інформація щодо впливу харчування на самопочуття людини випадає з поля зору ЗМІ. Замість цього в медіа-просторі часто зустрічаються матеріали, в основі котрих – неперевірені факти. У споживачів це викликає нерозуміння того, як, що і з чим можна вживати. Членство в Асоціації дієтологів України відкриває перед нами більш широкі можливості реалізації спільних освітніх програм та роз'яснювальної роботи з проблем харчування наших співгромадян».

За словами президента Асоціації дієтологів України, Головного позаштатного дієтолога Міністерства Охорони Здоров’я України Олега Швеця: «Добре відомо, що харчування значною мірою визначає стан нашого здоров’я. Тому одним із пріоритетів діяльності Асоціації є підтримка виробників звичайних і спеціалізованих продуктів харчування, до яких відноситься і продукція компанії Herbalife. Крім цього, разом із Herbalife ми плануємо реалізовувати програми підвищення поінформованості населення щодо значення правильного харчування та принципів здорового способу життя».

Як член Асоціації компанія Herbalife буде сприяти організації і реалізації освітніх програм в області дієтології та нутриціології, а також розширенню міжнародного співробітництва в даних сферах. Плануються спільні наукові дослідження, видавництво профільної наукової літератури; консультативна, інформаційна та освітня підтримка партнерів та членів Асоціації; об’єднана участь у конгресах, конференціях, з’їздах, семінарах та симпозіумах, у тому числі міжнародних, в області науки про харчування.

В Росії Компанія Herbalife є членом Національної Асоціації Дієтологів і Нутріциологів з 2010 року.